Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Голова Новоград-Волинської районної ради

   Артур Загривий

Останні новини

На президії районної ради

129 листопада відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Артур Загривий. Участь у засіданні взяли: начальник районної військової адміністрації Іван Туровський, його перший заступник Юрій Оханський та заступник Олег Зубовський, а також керуючий справами виконавчого апарату районної ради Руслан Лавренчук.

Голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку денного  сесії,   запропонованого для розгляду на її пленарному засіданні. Серед них: про звіт голови районної ради за минулий рік, про районний бюджет на 2023 рік та внесення змін до районного бюджету на 2022 рік, про перейменування Новоград-Волинської районної ради, ряд організаційних питань та питань комунальної власності.

За результатами обговорення члени президії затвердили порядок денний 14-ї сесії районної ради, до якого включили 24 питання. А також визначили 9 грудня датою проведення чергової сесії (розпорядження: https://cutt.ly/t1QoLmL).

Детальніше...

Вічна пам'ять загиблому Герою – Івану Осіпчуку

317254867 461886596061398 6463003615279059200 nЯк повідомляє Ярунська територіальна громада, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України загинув житель с.Колодянка Осіпчук Іван Вікторович.

Вічна слава, честь і безмежна шана нашому Герою!

Щирі співчуття родині та близьким.

Герої не вмирають. Вони назавжди у наших серцях та молитвах.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо

2Щороку в останню суботу листопада ми згадуємо та вшановуємо невинних українців, яких тоталітарний режим заморив голодом. Внаслідок Голодомору-геноциду 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років Україна втратила мільйони людських життів.

Нині російські окупанти переслідують ту саму мету – геноцид Українського народу. Блокують український імпорт, руйнують сховища з зерном та транспортну інфраструктуру. Хочуть зламати волю українців до спротиву, залишаючи наші домівки без тепла, води, електроенергії. Метою російських загарбників було і є знищення української ідентичності та української нації.

316761747 1322524968548542 2070641366440528071 nМи, українці, пам’ятаємо свою історію, гідно вшановуємо своїх героїв та усіх, хто був невинно убитий і закатований голодом. 26 листопада 2022 року голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий разом з начальником районної військової адміністрації Іваном Туровським, працівниками районної ради, РВА та Брониківської територіальної громади вшанували жертв страшної голодної смерті хвилиною мовчання, запалили лампадки та поклали композиції із колосків до Меморіалу Пам'яті.

Детальніше...

«16 днів проти насильства»

316553325 507128518117008 5522359738333655035 nСьогодні стартує міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка має на меті привернути увагу до того, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Під час цієї кампанії, серед інших, порушується тема нетерпимості та боротьби з домашнім насильством, зокрема щодо жінок.

Однак цьогоріч хочемо привернути увагу до ще однієї теми — численних воєнних злочинів російської армії.

Система БПД може:

-допомогти у боротьбі з домашнім насильством

-захищати інтереси потерпілих від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом вчинення таких кримінальних правопорушень.

Детальніше...

Пункти незламності у Новоград-Волинському районі

punk-nezlamnostiНовоград-Волинська районна військова адміністрація повідомляє, що на території кожної громади району розгорнуті «Пункти незламності». Вони створені заздалегідь для безпеки громадян у разі аварійного відключення електроенергії, води та тепла.

Пункти незламності мають в першу чергу генератори, комплекти освітлення та мережеві подовжувачі;  ємності для питної та технічної води; медичні аптечки, із засобами для надання долікарської допомоги людям;  засоби приготування гарячих напоїв та інше;

Нижче ми надаємо адресу таких пунктів у розрізі кожної громади. Просимо вас зберігати спокій та дотримуватись правил безпеки.

Городницька селищна громада: 

смт Городниця Нове Життя,10;

смт Городниця вул. Заводська, 8;

Новоград-Волинська міська громада: 

м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 2;

м. Новоград-Волинський вул. Шевченка, 16;

м. Новоград-Волинський вул. Родини Косичів, 5;

м. Новоград-Волинський вул. Київська, 46;

м. Новоград-Волинський вул. Івана Франка, 30;

м. Новоград-Волинський  вул. Житомирська, 124;

Детальніше...

Ви тут: Головна