Перелік рішень прийнятих на 15 сесії районної ради VII cкликання

1.Про екологічний стан басейну річки Случ
2. Звіт про виконання програми економічного та соціального розвитку за 2017 рік
3.Звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2018 рік    
4. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
5. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік
6. Про план роботи районної ради на II півріччя 2018 року
7.Питання комунальної власності:
- про надання згоди на безоплатну передачу майна із комунальної власності Пилиповицької територіальної громади у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району
- про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів та майна закладів охорони здоров’я (АЗПСМ, ФП, ФАП) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Новоград-Волинського району у комунальну власність Городницької територіальної громади (об’єднаної територіальної громади)
- про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів та майна закладів охорони здоров’я (АЗПСМ, ФП, ФАП) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Новоград-Волинського району у комунальну власність Чижівської територіальної громади (об’єднаної територіальної громади)
- про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів та майна закладів охорони здоров’я (АЗПСМ, ФП, ФАП) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Новоград-Волинського району у комунальну власність Брониківської територіальної громади (об’єднаної територіальної громади)
- про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів та майна закладів охорони здоров’я (АЗПСМ, ФП, ФАП) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Новоград-Волинського району у комунальну власність Піщівської територіальної громади (об’єднаної територіальної громади)
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2015року щодо складу постійних комісій районної ради
9. Про програму відзначення державних, національних та професійних свят, вшанування кращих людей району та заохочення за заслуги перед Новоград-Волинським районом на 2018-2020 роки
10. Про програму створення та ведення містобудівного кадастру Новоград-Волинського району на 2018-2020 роки
11. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №311 «Про умови оплати праці голови районної ради»
12. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №312 «Про умови оплати праці заступника голови районної ради»
13. Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради
14. Про зняття з контролю рішень районної ради
15.Про хід виконання запиту депутата, висловленого на 14 сесії районної ради 21.03. 2018 року
16. Про надання погодження на скорочення 0,5 посади лікаря загальної практики - сімейного лікаря Киківської АЗПСМ комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району»
17. Про надання дозволу на списання основних засобів Ярунському міжшкільному навчально-виробничому комбінату
18. Про надання дозволу на списання основних засобів територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району
19. Про надання згоди на безоплатну передачу Лебедівського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Брониківської територіальної громади (об’єднаної територіальної громади)
20. Про надання згоди на безоплатну передачу Новоград-Волинського районного Будинку культури із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Ярунської територіальної громади.
21. Про надання згоди на безоплатну передачу Майстровільської, Майстрівської, Маковицької ЗОШ I ступенів із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Майстрівської територіальної громади
22. Різне:
- про підтримку звернення Президента України Порошенка П.О. до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17.04.2018 р.
- звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради щодо посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за псування, забруднення сільськогосподарських та інших земель