Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013- 2017 роки

trizyb1 40 40
 
 
 
 


УКРАЇНА

 
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
 
Десята сесія                                  VІІ скликання
від 28 липня 2017 року
 
Про внесення змін до районної програми
оздоровлення та відпочинку дітей на 2013- 2017 роки
 
Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Даниленко Н.В. щодо внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013- 2017 роки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендацій постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 1.Внести зміни до рішення районної ради від 12 квітня 2013 року «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2013 – 2017 роки», зокрема:
-   Пункт 7 розділу ІІ «Організаційні заходи» програми викласти в новій редакції:
7. За рахунок коштів районного бюджету та місцевих бюджетів забезпечити фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку: дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; талановитих та обдарованих дітей (переможців обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад усіх рівнів,   відмінників навчання); бездоглядних та безпритульних дітей, дітей з родин, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей учасників АТО, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.
2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
Голова районної ради                                         Д.В.Рудницький
Ви тут: Головна Проекти рішень 7 скликання 10 сесія Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013- 2017 роки