Про статути Киянської, Федорівської ЗОШ I-II ст. та Борисівської, Броницької ЗОШ I ст.

trizyb1
 
 
 
 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
 
П'ята сесія     VIІ скликання
від 26 липня 2016 року
 
Про статути Киянської, Федорівської ЗОШ I-II ст.
та Борисівської, Броницької ЗОШ I ст.
 
       Заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Антипчука О.А., про статути Киянської, Федорівської ЗОШ I-II ст. та Борисівської, Броницької ЗОШ I ст., відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити статут Киянської загальноосвітньої школи I-II ступенів Новоград-Волинського району Житомирської області згідно з додатком.
2.Затвердити статут Федорівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Новоград-Волинського району Житомирської області згідно з додатком.
3. Затвердити статут Борисівської загальноосвітньої школи I ступеня Новоград-Волинського району Житомирської області згідно з додатком.
4.Затвердити статут Броницької загальноосвітньої школи I ступеня Новоград-Волинського району Житомирської області згідно з додатком.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
Голова районної ради                                       Д.В.Рудницький

 

Ви тут: Головна Проекти рішень 7 скликання 5 сесія Про статути Киянської, Федорівської ЗОШ I-II ст. та Борисівської, Броницької ЗОШ I ст.