Про харчування дітей в дошкільних навчальних закладах району на 2016 рік

trizyb1

 

  

  
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 РІШЕННЯ
 

 

Друга сесія                                                       VІІ скликання
 
від 03 лютого 2016 року  
 
 
 
Про харчування дітей
 в   дошкільних навчальних
 закладах району на  2016 рік
 

З метою організації раціонального харчування дітей в дошкільних навчальних закладах району, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання ст.5,6 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 року № 911-VIII, Постанов Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 року № 1243 зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2016 року № 17 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», від 2 лютого 2011 року № 116 “Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість”, із змінами внесеними постановою від 18.01.2016року № 16,  від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства освіти і науки України № 667 від 21.11.2002 року зі змінами «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку,     районна рада
 

ВИРІШИЛА

1. Встановити у 2016 році середню вартість харчування одного діто - дня  в дошкільних навчальних закладах району  в сумі 20 гривень.
2. Звільнити батьків або осіб, які їх замінюють від сплати за харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах", загиблих учасників АТО, дітей учасників бойових дій та інвалідів війни антитерористичної операції, дітей громадян віднесених до І - ІІ категорії ЧАЕС, діти вимушених переселенців із зони АТО та Автономної Республіки Крим.
3. Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.
 4. Плата не справляється за харчування дітей у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку та дітей з інвалідністю.
 5. Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.
 6. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. За дні, у які дитина не відвідувала закладу (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75 днів) тощо), плата з батьків не справляється. 
 7. Харчування дітей в дошкільних навчальних закладах здійснювати в межах бюджетних призначень, передбачених в бюджеті  на відповідний бюджетний період.
8. Селищна та сільські ради можуть забезпечувати харчування дітей інших категорій та передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 

 

Голова районної ради                                            Д.В.Рудницький

 

 

 
 

 

 

Ви тут: Головна Проекти рішень 7 скликання Проекти рішень 2 сесія Про харчування дітей в дошкільних навчальних закладах району на 2016 рік