Про харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах району на 2016 рік

trizyb1

 

  

  
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 РІШЕННЯ
 

 

Друга  сесія                                                                             VІІ скликання
 
  
від 03 лютого 2016 року
 
  
Про харчування дітей
 в   загальноосвітніх навчальних
 закладах району на  2016 рік
 

 

З метою організації раціонального харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах району, відповідно до ст.5,6 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 21 Закону України “Про загальну середню освіту”, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 року № 911-VIII, статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 “Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах”, від 2 лютого 2011 року № 116 “Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість”,із змінами внесеними постановою КМУ №16 від 18.01.2016р.,  від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
       
ВИРІШИЛА
                                   

1. Рекомендувати районній державній адміністрації забезпечити у 2016 році :
1.1. за рахунок коштів освітньої субвенції  безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх шкіл району (крім шкіл, які знаходяться в зоні гарантованого добровільного відселення) з числа:
- дітей-сиріт,
- дітей, позбавлених батьківського піклування,
- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах, учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
Встановити грошову  граничну норму витрат на безкоштовне харчування       7,00 грн.  в день.
 
1.2. за рахунок коштів місцевого бюджету:
1.2.1 - безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх шкіл району 1-4 класів (крім учнів вказаних у п.1.1. та  учнів шкіл, які знаходяться в зоні гарантованого добровільного відселення)
1.2.2 - безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх шкіл району 5-11 класів загиблих учасників АТО, дітей учасників бойових дій та інвалідів війни антитерористичної операції
Встановити грошову  граничну норму витрат на безкоштовне харчування 7,00грн.
 
1.3. за рахунок батьківських коштів харчування учнів загальноосвітніх шкіл району 5-11 класів та учнів, що відвідують групи продовженого дня.
 
1.4. Харчування здійснювати шляхом організації гарячого харчування або видачі буфетної продукції.
 
1.5. Видатки на енергоносії та оплату праці працівників шкільних їдалень здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету.
 
2. Виконання даного рішення здійснювати в межах наявних кошторисних призначень.
 
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.

 

 
 
 
Голова районної ради                                            Д.В.Рудницький
Ви тут: Головна Проекти рішень 7 скликання Проекти рішень 2 сесія Про харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах району на 2016 рік