Нарешті флюорограф зможе обслуговувати жителів району

news clip image004 0035

         Флюорограф, придбаний Новоград-Волинською райдержадміністрацією який знаходився на стоянці близько двох років на території Новоград-Волинського міськрайТМО через те, що так і не надійшли обіцяні колишньою владою кошти державної субвенції, нарешті зможе обслуговувати жителів району завдяки зібраним сільськими, селищною радами та виділеними з районного бюджету коштам.

           Та одна сільська рада до цієї благородної, доброї справи не долучилась - не дотримала свого слова та обіцяних коштів не передала...

728 тисяч 661 гривню 40 копійок – саме таку суму зібрали сільські, селищна ради на сучасний флюорограф, який не має аналогів в районі, є високотехнологічним, точним та безпечним пристроєм з мінімальним радіаційним опроміненням.

          Дмитро Вікторович Рудницький дуже вдячний усім сільським і селищній радам за підтримку у реалізації спільної корисної справи. Це Городницька селищна, Барвинівська, Брониківська, Броницькогутянська, Великомолодьківська, Жолобненська, Кам'яномайданська, Киківська, Киянська, Кленівська, Колодянська, Косенівська, Красилівська, Курчицька, Лебедівська, Лучицька, Майстрівська, Малоцвілянська, Наталівська, Несолонська, Новороманівська, Пилиповицька, Піщівська, Стриївська, Суслівська, Токарівська, Тупальська, Федорівська, Червоновільська, Чижівська сільські ради.

          До цього списку могла долучитись також і Ярунська сільська рада. Ярунський сільський голова С.С. Жук, на жаль для всього району, обіцяні кошти так і не передав.

 

Ви тут: Головна Новини Нарешті флюорограф зможе обслуговувати жителів району