Відбулася нарада з питань розроблення перспективного плану формування територіальних громад

DSC 0030 Копировать
DSC 0069 Копировать
DSC 0070 Копировать
DSC 0077 Копировать
DSC 0073 Копировать

                 21 квітня у великому залі засідань Будинку рад, відразу після громадських слухань щодо посади заступника голови райдержадміністрації, відбулася нарада із сільськими, селищним головами з питань розроблення перспективного плану формування територіальних громад Новоград-Волинського району.

                Нараду розпочав голова адміністрації В.В. Михнюк, який відзначив, що реформи, навіть якщо вони не є популярними – неминучі та дороги назад немає.

                Заступник голови райради Д.В. Рудницький представив присутнім презентацію з детальними коментарями Методики формування спроможних територіальних громад та етапів формування спроможних територіальних громад.

                Після презентації Володимир Володимирович ознайомив голів сільських, селищної рад з рішеннями, прийнятими на засіданні робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Новоград-Волинського району, яке відбулося вчора, 20 квітня.

               Присутні активно висловили свої пропозиції, які не можна не враховувати, щодо розроблення перспективного плану формування територіальних громад в районі.

               Також до виступу був запрошений заступник міського голови С.Ю. Колотов, який заявив, що місто наразі є повністю самодостатнім, тому намірів насильного приєднання сільських громад до міста не має. Разом з тим він відмітив, що оскільки об'єднання є в першу чергу добровільними, то і відмов у приєднанні бажаючим територіальним громадам не буде.

              Підсумовуючи наслідки обговорення даного питання, В.В. Михнюк запевнив, що більшість із запропонованих пропозицій буде розглянуто на черговому засіданні робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Новоград-Волинського району, яке заплановано провести 22 квітня 2015 року.

 

Ви тут: Головна Новини Відбулася нарада з питань розроблення перспективного плану формування територіальних громад