Благодійний концерт гурту «Лісапетний батальйон» в с. Ярунь

2 квітня, в Будинку культури с. Ярунь відбувся довгоочікуваний благодійний концерт гурту «Лісапетний батальйон».

Розпочався захід з гімну України. По тому присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за Україну, не повернувся додому живим.

На концерт завітали й бійці 95-ої окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, яких глядачі зустріли гучними оплесками.

До слова був запрошений голова Ярунської сільскої ради – С.С. Жук, який висловив подяку гурту за розвиток та популяризацію національної культури, підтримку військ в зоні АТО.

Після чого на сцену вийшла солістка гурту «Лісапетний батальйон» - Наталя Фаліон, яка назвала своїх колег «Натур-продукт без ГМО», а себе – «Маманя-комбат».

Гурт подарував присутнім море позитивних емоцій: запальні танці, чудові пісні, жарти, гострі слівця, веселі інтерактивні конкурси з врученням сувенірів переможцям. Прозвучали такі пісні, як «Лісапет», «Кум прийшов», «Давай, баби, давай!» та багато інших.

«Ви справжня Україна – трудова, співуча, робітнича. Я не знаю, коли закінчиться ця війна, але я знаю точно, що ми ніколи не будемо жити як жили, держава зрозуміє, що ми –народ. В нас буде захищена старість, трудові місця. Вірю в силу свого народу, якого ніхто і ніколи не зможе поставити на коліна. Ні я, ні присутні в залі ніколи дадуть керувати чужинцю в своєму домі» - промовила Наталя Фаліон.

Голова районної державної адміністрації В.В. Михнюк та заступник голови районної ради Д.В. Рудницький вручили подяки солістці гурту за розвиток української культури, популяризацію народної творчості, підтримку нашої армії. та громадській організації «Сонячне сяйво Житомирщини», яка організувала цей благодійний концерт. Також передали бійцям 95-бригади зібрані кошти -13 420 грн.

Ви тут: Головна Новини Благодійний концерт гурту «Лісапетний батальйон» в с. Ярунь