Встигніть зареєструватися до 17 березня на ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку!

Artboard-1-8-1024x712-1
Встигніть зареєструватися до 17 березня на ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку!
29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.
ТЕМА ФОРУМУ: відновлення України, плани та пріоритети на 2023 рік
Подія об’єднує тисячу спікерів, відбуватиметься онлайн із трансляцією на офіційній фейсбук сторінці організаторів.
Форум відбудеться у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей матиме окрему кімнату для зустрічі із трансляцією на фейсбук, де учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятись досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій. Підписуйтесь та активно долучайтесь.
Реєструйтеся до 17 березня 2023 року включно.
До участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, представники регіональних ЗМІ, журналістів, редакторів, власників ЗМІ, керівників пресцентрів, телерадіо компаній та друкованих ЗМІ, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.
Джерело: https://bit.ly/3JJyuUw
Ви тут: Головна Новини Встигніть зареєструватися до 17 березня на ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку!