Привітали переможців чемпіонату району з футболу - 2013

29 січня, перед початком засідання сесії районної ради, заступник голови районної ради М.А. Лосовський разом з головою райдержадміністрації С.І. Лавренюком  вручили кубки, медалі та грамоти командам-переможцям чемпіонату району з футболу.

І місце – команда ФК «Чижівка».
Були вручені подяки від Новоград-Волинської районної організація ВФСТ «Колос» Чижівському сільському голові А.В. Ратушнюку та представнику команди, депутату районної ради В.В. Оголю за співпрацю, порозуміння розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення та постійну підтримку футбольної команди «Чижівка».
Чижівський сільський голова А.В. Ратушнюк вручив команді-переможцю фінансову допомогу у розміри 5 тис. грн.. аби і в подальшому займати призову місця не лише в районі.

ІІ місце – команда ФК «Слобода Романівська».
Подяки від Новоград-Волинської районної організація ВФСТ «Колос» вручені тренеру ФК «Слобода Романівська» В.Г. Шапрану, Новороманівському сільському голові Ю.А. Лосовському, капітану команди О.В. Пелешку.
Новороманівський сільський голова Ю.А. Лосовський також вручив команді фінансову допомогу у розміри 2 тис. грн.. для подальшого розвитку та перемог.

ІІІ місце – команда ФК «Федорівка».
Подяка від Новоград-Волинської районної організація ВФСТ «Колос» вручена М.М. Сущуку, представнику ФК «Федорівка».

Изображение 003 Копировать

Изображение 005 Копировать

Изображение 008 Копировать

Изображение 012 Копировать

Изображение 012 Копировать

Изображение 019 Копировать

 

 

 

Ви тут: Головна Новини Привітали переможців чемпіонату району з футболу - 2013