Обмін ламп у застосунку Дія

sddefault

Подавайте заяву про обмін ламп у застосунку Дія. Зберігаємо енергію разом

Оновлюйте застосунок, якщо досі цього не зробили. Саме час долучитися в Дії до програми обміну 5 старих ламп розжарювання на 5 нових — енергоефективних LED-лампочок. Це допоможе заощадити електроенергію на 7-10% у моменти пікового навантаження.

Для обміну лампочок з Дією потрібно:

   бути громадянином України віком 18+

   мати паспорт та РНОКПП (податковий номер) у застосунку

   принести 5 справних ламп розжарювання на Укрпошту

Як подати заяву про обмін ламп у Дії

Зайдіть у Дію натисніть Послуги виберіть Обмін лампочок вкажіть номер телефону та відділення Укрпошти зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

Це все! Далі ви отримаєте push-сповіщення із підтвердженням, що в обраному відділенні є потрібна кількість ламп. З цього моменту маєте 5 робочих днів, щоб обміняти лампи на Укрпошті.

Спершу послуга буде доступна в обласних центрах (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та міста Севастополя), а також в містах: Кривий Ріг, Краматорськ та Покровськ. До кінця лютого лампочки надійдуть і в інші міста та села України.

Деталі, відповіді на запитання та інструкції зібрали на зручному сайті https://svitlo.diia.gov.ua/

Що ж, менше слів — більше лампочок. Чекаємо на ваші заяви в застосунку

Програма підтримана European Union in Ukraine у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, АТ Укрпошта в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим). Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

Джерело інформації: https://www.facebook.com/diia.gov.ua

 

Ви тут: Головна Новини Обмін ламп у застосунку Дія