Привітання голови Новоград-Волинської районної ради Артура Загривого з Днем місцевого самоврядування

5fcdca8e4ed70235088841

Щиро вітаю працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів, активістів самоврядних органів району з професійним святом!

На вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток підпорядкованої території та добробут її жителів, створення комфортних умов для їхнього проживання.

У зв’язку з повномасштабним російським вторгненням перед вами постали нові виклики, з якими ви гідно справляєтесь підтримуючи Збройні Сили України та внутрішньо переміщених осіб, яких війна змусила покинути свої домівки. Це важливий фронт боротьби, який наближає нашу перемогу над агресором.

Щиро дякую за вашу працю! Нехай розуміння і підтримка завжди надають вам впевненості долати перешкоди та досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Мирного неба, успіхів та наснаги у прийнятті важливих рішень, невичерпних сил у справі служіння інтересам територіальних громад рідного краю!

Працюємо далі з вірою у Перемогу!

Ви тут: Головна Новини Привітання голови Новоград-Волинської районної ради Артура Загривого з Днем місцевого самоврядування