Над питаннями чергової сесії депутати працювали на спільному засіданні постійних комісій

DSC 0029

У рамках підготовки до 14-ї сесії районної ради, 2 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів і з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Засідання проходило під головуванням голів постійних комісій Віктора Кравця та Леоніда Левчишина. Відтак, члени постійних комісій погодили на розгляд чергової сесії ряд питань. Зокрема: про звіт голови районної ради за минулий рік, про затвердження списку присяжних Ємільчинського районного суду, про районний бюджет на 2023 рік, про план роботи районної ради на І півріччя 2023 року та інші організаційні питання.

Участь у обговоренні взяли голова районної ради Артур Загривий, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Руслан Лавренчук, перший заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Оханський та заступник начальника РВА Олег Зубовський, начальник відділу фінансів РВА Інна Хухра, Чижівський сільський голова Аркадій Ратушнюк.

У понеділок, 5 грудня, над питаннями порядку денного 14-ї сесії районної ради депутатами працюватимуть на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров’я у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

Ви тут: Головна Новини Над питаннями чергової сесії депутати працювали на спільному засіданні постійних комісій