На президії районної ради

1

29 листопада відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Артур Загривий. Участь у засіданні взяли: начальник районної військової адміністрації Іван Туровський, його перший заступник Юрій Оханський та заступник Олег Зубовський, а також керуючий справами виконавчого апарату районної ради Руслан Лавренчук.

Голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку денного  сесії,   запропонованого для розгляду на її пленарному засіданні. Серед них: про звіт голови районної ради за минулий рік, про районний бюджет на 2023 рік та внесення змін до районного бюджету на 2022 рік, про перейменування Новоград-Волинської районної ради, ряд організаційних питань та питань комунальної власності.

За результатами обговорення члени президії затвердили порядок денний 14-ї сесії районної ради, до якого включили 24 питання. А також визначили 9 грудня датою проведення чергової сесії (розпорядження: https://cutt.ly/t1QoLmL).

Попередньо матеріали чергової сесії будуть розглянуті на спільних засіданнях постійних комісій:

2 грудня – з питань  з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів і з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування;

5 грудня  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров’я у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

 

Ви тут: Головна Новини На президії районної ради