На засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування

308337884 457209373112205 1676876590490333407 n

У ході підготовки до 13-ї сесії Новоград-Волинської районної ради, 21 вересня під головуванням Леоніда Левчишина відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Серед питань, які розглянули члени профільної комісії: інформація голови районної територіальної виборчої комісії щодо заміщення депутата, внесення змін до складу президії і постійних комісій районної ради, затвердження списку присяжних, а також лист Новоград-Волинської окружної прокуратури про результати діяльності на закріпленій території за І півріччя 2022 року та інші листи, які надійшли на адресу районної ради у міжсесійний період.

Участь у обговоренні взяли голова районної ради Артур Загривий та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Руслан Лавренчук.

У п'ятницю, 23 вересня, депутати працюватимуть над порядком денним сесії на спільному засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку та постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров´я, у справах сім´ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

Саме ж пленарне засідання планується провести 29 вересня (розпорядження: https://cutt.ly/PVlKswH).

Ви тут: Головна Новини На засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування