Як працює адресна правова допомога в умовах воєнного стану?

297657922 424582659704928 3755367187349034806 n

Доступність правової допомоги – один із основоположних та незмінних принципів роботи системи надання безоплатної правової допомоги. Вона досягається розгалуженою мережею точок доступу, роботою контакт-центру 0 800 213 103 та онлайн-сервісами та можливістю отримати адресну допомогу.

Інколи задля вирішення правового питання необхідне живе спілкування клієнта з фахівцем системи БПД. Але що робити, якщо людина не може дістатись найближчої точки доступу або не в змозі скористатись онлайн-сервісами?

На цей випадок передбачена адресна правова допомога.

«В окремих життєвих ситуаціях можливість отримати адресну правову допомогу для людини є чи не єдиним способом вирішити своє правове питання. Багато осіб похилого віку, особливо одиноких, маломобільні групи населення просто фізично не можуть звернутися до бюро правової допомоги. Тому після отримання звернення про надання адресної правової допомоги працівники бюро узгоджують з людиною місце, дату та час надання їй такої допомоги та здійснюють виїзд до місця проживання чи перебування особи – розповіла начальниця управління забезпечення доступу до правової допомоги Наталія Марчук»

Щоб залишити запит на отримання адресної допомоги

Зателефонуйте до контактного центру системи БПД 0 800 213 103

Або до бюро правової допомоги. Дізнатися номери телефонів та актуальну інформацію про режим їх роботи можна на мапі, яка регулярно оновлюється https://bit.ly/bpd_buro

Джерело: Безоплатна правова допомога

Ви тут: Головна Новини Як працює адресна правова допомога в умовах воєнного стану?