Дякуємо усім, хто долучається до важливої благодійної справи!

Дякуємо мешканцям нашого міста Радчуку ОлександруВласюк Тетяніта Левчук Галині

До Новоград-Волинського району продовжують прибувати переселенці. Тож спільна гуманітарна ініціатива Благодійного фонду «Нехай твоє серце б'ється» та Новоград-Волинської районної ради працює на максимум.

Приємно вражає наскільки активно наші люди допомагають внутрішньо переміщеним особам, демонструюючи справжню єдність у цей складний для всіх час.

Переселенці, які виїхали з областей, де ведуться активні бойові дії, часто залишали домівки з одним рюкзаком і без жодного уявлення про найближче майбутнє. Тому найменше, що можна для них зробити, — це поділитися речами першої необхідності.

Дякуємо всім і кожному зокрема, хто приносить одяг, взуття, матраци, постільну білизну, засоби гігієни, дитячі візочки, іграшки та ін. до пункту збору та видачі гуманітарної допомоги.

Щира подяка команді волонтерів, які координують роботу та безпосередньо працюють у гуманітарному штабі.

Разом – ми сила!

Нагадаємо, що речі для переселенців та малозабезпечених жителів району можна приносити за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 54 (район автовокзалу/ колишній магазин «Вопак»).

Графік роботи пункту: понеділок - четвер з 10:00 год. до 15:00 год.; п’ятниця з 12:00 год. до 15:00 год.; субота з 11:00 до 15:00 год.

Довідково: Інформація для внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених мешканців Новоград-Волинського району - https://bit.ly/3mySVaf.

Ви тут: Головна Новини Дякуємо усім, хто долучається до важливої благодійної справи!