Поліцейські Житомирщини закликають жителів області дотримуватися правил воєнного часу 

FB IMG 1651949549167
8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цьогоріч у громадах області масові заходи не проводитимуться з безпекових міркувань. Поліцейські забезпечуватимуть правопорядок у громадських місцях та поблизу меморіальних комплексів та закликають громадян дотримуватися заходів безпеки.
Поліцейські продовжують працювати у посиленому режимі, у тому числі  патрулюють населені пункти Житомирщини. До забезпечення правопорядку залучаються й спецпризначенці РПОП та нацгвардійці.
Зважаючи на умови воєнного часу, правоохоронці закликають жителів області дотримуватися правил безпеки, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та не перебувати на вулицях у комендантський час (який нині починається о 23:00 та триває до 5:00). Зауважте, що нині всім необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу, які, у разі необхідності, поліцейські перевірятимуть. 
Рекомендуємо утриматись від відвідування меморіальних комплексів та покладання квітів, в іншому випадку - проводьте їх в індивідуальному порядку, уникаючи скупчень людей. Зважайте на небезпеку ракетних обстрілів та провокацій. 
Крім того, в області діє заборона на відвідування лісів. Це пов’язано із загрозою натрапити на вибухонебезпечні предмети. Пам’ятайте, що у разі необхідності рухатися можна лише перевіреними дорогами, натомість не варто користуватися стежками та іншими шляхами, що пролягають серед лісосмуг та полів. Особливо небезпечно відхилятися від дозволених маршрутів на деокупованих територіях.
Тож, шановні громадяни! Не порушуйте визначені правила, не наражайте на небезпеку себе та рідних. З розумінням та повагою ставтеся до оточуючих, водночас будьте пильними та обережними. У разі виявлення невідомих предметів, пристроїв чи речовин, підозрілих осіб, негайно звертайтесь до найближчого наряду поліції або телефонуйте на спецлінію 102.
Перемогли нацистів - переможемо і рашистів!
Джерело: Поліція Житомирської області
Ви тут: Головна Новини Поліцейські Житомирщини закликають жителів області дотримуватися правил воєнного часу