У Новограді-Волинському провели в останню путь Віктора Гончарука, який загинув у російсько-українській війні

3

Війна не має жалю, вона забирає найкращих. 4 травня 2022 року у місті Новограді-Волинському попрощалися з Гончаруком Віктором Васильовичем (02.10.1967 – 28.04.2022) – громадським діячем, активістом та політиком, депутатом Новоград-Волинської районної ради 6, 7, 8 скликань, який загинув захищаючи рідну землю від російського окупанта (https://bit.ly/3w1a8gY).

Віддати шану і висловити підтримку рідним загиблого Героя до Свято-Михайлівської православної церкви, де проходила жалобна церемонія, прийшли близькі, друзі, керівництво та численні жителі громад району, працівники районної ради та районної військової адміністрації, депутати обласної, районної та міських/сільських рад, громадські активісти, ті, хто його знав, захоплювався його невичерпною енергією і самовідданістю Україні. 

Біль втрати разом з усіма розділив голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий: «Дуже важко зараз підібрати потрібні слова… Ми втратили справжнього патріота з активною громадянською позицією, який усе своє життя безмежно любив свій край, свою Батьківщину, зробив великий внесок у розбудову Новоград-Волинського району. Він завжди прагнув гідно жити у незалежній єдиній Українській державі. Мав ще багато планів, які, на жаль, не встиг здійснити… Його життя обірвала підступна і жорстока війна, яку розв’язала росія. Гончарук Віктор Васильович віддав своє життя, маючи надзвичайно велику віру в український народ. Наше завдання виправдати його віру, разом перемогти ворога та побудувати міцну і сильну Україну. Світла пам’ять та вічний спокій його душі! Ніколи не пробачимо. Герої не вмирають!»

Зі словами невичерпного смутку до присутніх звернулися начальник 31-го гарнізонного Будинку офіцерів міста Новограда-Волинського Юрій Краснобокий, голова Новоград-Волинської міської територіальної громади Микола Боровець, друг загиблого, депутат Новоград-Волинської районної ради Микола Іванюк, голова Стриївської сільської територіальної громади Юрій Процюк, які висловили щирі співчуття рідним Віктора Гончарука, який з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України з власної волі, за покликом серця став на захист Батьківщини від ворога. Мужньо захищав рідну землю від окупантів у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 28 квітня під час ракетного обстрілу при виконанні бойових завдань біля Харкова.

В останню путь захисника України проводжали з усіма військовими почестями, люди не стримували сліз, стали на коліна та утворили живий коридор, через який несли Героя-Захисника.

Панахиду за загиблим відслужили настоятелі місцевих православних церков України.

Місцем вічного спочинку Героя стала Алея Слави на військово-меморіальному кладовищі у місті Новограді-Волинському.

Не забудемо. Не пробачимо.

Тепер він  берегтиме  нашу землю з небес.

Ви тут: Головна Новини У Новограді-Волинському провели в останню путь Віктора Гончарука, який загинув у російсько-українській війні