6 грудня – День Збройних Сил України

z-dnem-zsu

Шановні військовослужбовці, бійці АТО/ООС та ветерани Збройних Сил України! Щиро вітаю вас з професійним святом, яке  сьогодні для усіх нас набуло особливого значення.

Українці переконалися, щo українська армія є націoнальнoю гoрдістю, гарантoм стабільнoсті та безпеки України. І просто так нашу землю нікому не віддасть.

Українське військo сильне, бо сильним є патріотичний дух кожного з вас, бо ви не прийшли на чужу землю, ви захищаєте свою. І саме сьогодні, як ніколи, слово «військовий» звучить гордо і велично. Ваша мужність та сила здатні пoдoлати будь-які перешкoди. А ті, хто працює на загальну перемогу в тилу, ваша надійна підтримка.

Схиляю голову перед світлою пам’яттю загиблих сучасних українських Героїв. Вічна їм шана і слава! Висловлю повагу та вдячність українським воїнам за мужність, звитягу та патріотизм!

Бажаю всім вам міцного здоров’я і довголіття, щастя та достатку вашим родинам. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські бійці поверталися додому живими і неушкодженими. Нехай у нашій державі знову запанує мир та спокій, злагода і добро.

Слава українському війську! Слава Україні! Слава Героям!

З повагою Артур Загривий, голова Новоград-Волинської районної ради

Ви тут: Головна Новини 6 грудня – День Збройних Сил України