Шановні друзі!

 Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Голова Новоград-Волинської районної ради

   Артур Загривий

Останні новини

День Землі 2021

2020-04-22-08.09.19-www.almanac.com-e22cbf26d148-696x354Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. 22 квітня проводиться безліч екологічних заходів. Слоган Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю".

Історія свята День Землі

Перша екологічна акція відбулася в цей день в 1969 році. Сенатор США Гейлорд Нельсон закликав до створення дня, який приверне увагу суспільства до екологічних проблем. У минулому Нельсон був свідком великого розливу нафти у водоймі. Він зібрав групу з ініціативних студентів і організував першу екологічну демонстрацію.

Відтоді третій тиждень квітня щорічно відзначався як тиждень Землі. Це свято стало дуже популярним в США, а до 90-их років отримало популярність у всьому світі. У 1990 його вперше відзначили в СРСР. У 2009 році ООН встановила відзначати офіційне свято Міжнародний День Матері-Землі 22 квітня.

Детальніше...

Відбулось засідання президії Новоград-Волинської районної ради

президіяГолова районної ради Артур Загривий 21 квітня провів засідання президія районної ради. У роботі зареєструвалось 11 із 15 членів президії, а також участь взяли голова райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко та керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Михайло Гайдаєнко.
На засіданні розглянули ряд листів, які надійшли на адресу районної ради. Про що доповів керуючий справами виконавчого апарату районної ради Руслан Лавренчук.
Нагадаємо, що проведення чергового 5-го засідання сесії районної ради, яке було заплановане на 3 березня, відтермінували у зв'язку з введенням по всій території Житомирської області «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Детальніше...

З 23-го серпня 2021 року в Україні з’являться е-паспорт громадянина України та е-паспорт для виїзду за кордон

паспортВідповідний Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», ухвалений Верховною Радою України 30 березня, надруковано в газеті «Голос України».

Згідно «Перехідних положень» документу, цей Закон набирає чинності з 23-го серпня 2021 року, крім пункту 2 цього розділу, який починає діяти з дня опублікування цього Закону, тобто з 17-го квітня.

Зазначений акт закріплює на законодавчому рівні визначення е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і прирівнює їх до фізичних аналогів.

Це дасть змогу використовувати ці цифрові документи:

- під час подорожей залізницею або літаком у межах України;

- під час медичного обслуговування чи банківських операцій;

- для отримання адміністративних, готельних, телекомунікаційних, бібліотечних послуг та пошти;

- для придбання товарів у магазині й для підтвердження особи на запит поліції та правоохоронних органів.

Детальніше...

Реєстрація на сайті

Інформаційні банери

prezedent
VRU
KMU
VSU
DPS
Oblrada
ODA
novaelita
Ви тут: Головна