Шановні друзі!


DSC 0314 Копировать Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Заступник голови Новоград-Волинської районної ради

   Зінаїда Ляхович

Останні новини

ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ

березШановні жінки Новоград-Волинського району!
Поважні жінки-депутати районної ради!

Вітаю з Міжнародним жіночим днем!

Нехай весна квітне не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих. Щастя, благополуччя і гармонії. Бажаю, щоб всі ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми, щоб у вашому домі завжди було затишно і тепло. Нехай все в житті буде як у найсміливіших мріях!

Зінаїда ЛЯХОВИЧ, заступник голови районної ради

НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

1Очільники району, сільські голови та медики обговорили сьогодні на нараді підготовку до профілактичних та проведення протиепідемічних заходів з попередження, виявлення та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на території Новоград-Волинського району.

Детальніше...

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РАЙОНУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ "СЕЗОНУ ТИШІ" РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ

11На засіданні постійних комісій районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування опрацювали

Детальніше...

Реєстрація на сайті

Інформаційні банери

prezedent
VRU
KMU
VSU
DPS
Oblrada
ODA
novaelita
Ви тут: Головна