19.10.2016р.

trizyb1
 
 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ
РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

 

П Р О Т О К О Л

 
19 жовтня  2016 року

 

Присутні члени комісії:
1.Федорук В.Н.- голова комісії  
2.Валінкевич Л.М.- заступник голови комісії          
2.Ляхович З.М. – секретар                                                         
3.Кондратюк Н.П                          
4.Козаченко С.О.
5.Осінський О.О.                                                    
6.Шаповал І.В.
 
Відсутні:
Кильницький С.О.- у відрядженні

 

В роботі комісії приймають участь:
 
Рудницький Дмитро Вікторович – голова районної ради
Громико Анна Олександрівна – заступник голови районної ради  
Даниленко Наталія Володимирівна – перший заступник голови райдержадміністрації
Подік Андрій Васильович – заступник голови райдержадміністрації
Лавренчук Руслан Васильович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
Кур'ята Леонід Євгенович – головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секретної роботи райдержадміністрації

 

Порядок денний

 

1. Про зняття з контролю комплексної програми про профілактику злочинності у Новоград-Волинському районі на 2011-2015 роки та затвердити комплексну програму профілактики злочинності в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки.
Доповідач: Подік А.В. – заступник голови райдержадміністрації
2.Звернення депутатів районної ради про регулювання військового законодавства щодо організації призову громадян на військову службу органами державної влади та місцевого самоврядування.
Доповідач: Кур'ята Л.Є. – головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-   секретної роботи райдержадміністрації .
3. Звернення депутатів районної ради до Президента України , Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості прийняття змін до Бюджетного кодексу України в частині передачі з Державного бюджету України на місцеві бюджети повноважень щодо утримання приміщень загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров'я .
Доповідач: Федорук В.Н. – голова постійної комісії з питань регламенту , депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
 
 
 1.СЛУХАЛИ: Про зняття з контролю комплексної програми про профілактику злочинності у Новоград-Волинському районі на 2011-2015 роки та затвердити комплексну програму   профілактики злочинності в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки.
Доповідач: Подік А.В.– заступник голови райдержадміністрації зазначив, що закінчився термін дії комплексної програми про профілактику злочинності у Новоград-Волинському районі на 2011-2015 роки , тому потрібно зняти з контролю та затвердити комплексну програму профілактики злочинності в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки.
 
(Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію заступника голови райдержадміністрації Подіка А.В. про зняття з контролю комплексної програми про профілактику злочинності у Новоград-Волинському районі на 2011-2015 роки взяти до відома та винести на розгляд комплексну програму профілактики злочинності в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки.
 
                                             Голосували одноголосно                                  
 
ВИСТУПИЛИ: 1. Рудницький Д.В. – голова районної ради наголосив на тому, що до районної ради надійшов лист від Новоград-Волинської поліції щодо встановлення камер відеоспостереження в населених пунктах Новоград-Волинського району та запропонував органам поліції разом з сільськими радами опрацювати дане питання та надати рекомендації щодо місць де доцільніше буде встановити дані камери, кількість камер  та скільки коштів потрібно на ці цілі.
2. Подік А.В. – заступник голови райдержадміністрації висловив думку, що потрібно   встановлювати камери   з підсвітленням на виїзді та в'їзді в населених пунктах, щоб знизити рівень злочинності та підвищити безпеку громадян .
3.Валінкевич Л.М. – депутат районної ради наголосив на тому, що на території Городницької зони відбувається крадіжка лісу групою осіб з Рівненської області, а також звернув увагу всіх присутніх на тому, що були неодноразові звернення до Новоград-Волинської поліції та прокуратури по даному питанню, але оперативних дій з боку правоохоронців по вирішенню питання крадіжки лісу не було.
4.Федорук В.Н. – голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування наголосив на тому, щоб на наступних засіданнях постійних комісій з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування були присутні відповідальні представники з Новоград-Волинського відділу поліції для належної роботи профільної комісії .
 
  ВИРІШИЛИ:1 Інформацію заступника голови райдержадміністрації Подіка А.В. про зняття з контролю комплексної програми профілактики злочинності у Новоград-Волинському районі на 2011-2015 роки взяти до відома та винести на розгляд сесії районної ради комплексну програму профілактики злочинності в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки.
2.Рекомендувати районній державній адміністрації   разом з Новоград-Волинським відділом поліції опрацювати питання камер відеоспостереження в населених пунктах Новоград-Волинського району та на наступне засідання постійної комісії з пита регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування надати пропозиції щодо місць, де доцільніше встановити дані камери, кількості камер та скільки коштів потрібно на ці цілі.
3.Валінкевичу Л.М. - депутату районної ради направити лист до Новоград-Волинської поліції щодо незаконного вирізання лісу групою осіб Рівненської області на території Городницької зони.                          
4. Рекомендувати районній державній адміністрації провести спільне засідання за участю правоохоронних органів, лісничих, керівників району та представників масової інформації з метою визначення плану дій для   подолання злочинності крадіжки лісу жителями Рівненської області, проаналізувати кількість звернень і хід виконання по даному питанню.
5.По результатам проведеної роботи звернутись до головного управління поліції з питанням вирішення проблеми крадіжки лісових насаджень жителями Рівненщини в Городницькій зоні.
6.Звернутися до органів правопорядку з проханням про обов'язкову присутність представників органів поліції на засіданнях комісії.
 
Голосували одноголосно
 
2.СЛУХАЛИ: Звернення депутатів районної ради про регулювання військового законодавства щодо організації призову громадян на військову службу органами державної влади та місцевого самоврядування.
Доповідач: Кур'ята Л.Є. - головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секретної роботи райдержадміністрації повідомив, що на спільних нарадах з селищним, сільськими головами та міським військовим комісаром Канюкою С.В. виникають питання щодо неврегульованості законодавства з питань призову на строкову військову службу.                                                
                                           
( Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи райдержадміністрації Кур'яти Л.В. щодо звернення депутатів районної ради про регулювання військового законодавства щодо організації призову громадян на військову службу органами державної влади та місцевого самоврядування взяти до відома та винести на розгляд сесії районної ради.
Голосували одноголосно
 
 
3. СЛУХАЛИ: Звернення депутатів районної ради до Президента України , Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості прийняття змін до Бюджетного кодексу України в частині передачі з Державного бюджету України на місцеві бюджети повноважень щодо утримання приміщень загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров'я.
Доповідач: Федорук В.Н. – голова постійної комісії з питань з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування
 
                 (Звернення додається)
 
ВИСТУПИВ: Рудницький Д.В.- голова районної ради, який запропонував включити в рішення сесії районної ради пункт: направити копію звернення до народного депутата Литвина В.М. з проханням підняти порушені у зверненні питання перед Верховною Радою України. А також висловив думку про те, що надалі, потрібно звертатись до депутатів Верховної Ради для відстоювання інтересів нашого району.
 
ВИРІШИЛИ: 1.Звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості прийняття змін до Бюджетного  кодексу України в частині передачі з Державного бюджету України на місцеві бюджети   повноважень щодо утримання приміщень загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров'я взяти до відома та винести на розгляд сесії районної ради .
2.Включити в рішення сесії районної ради пункт: направити копію звернення до народного депутата Литвина В.М. з проханням підняти порушені у зверненні питання перед Верховною Радою України .
 
            Голосували одноголосно
 
 
Голова постійної комісії з питань
регламенту, депутатської етики,
законності, правопорядку та
місцевого самоврядування                                                        В.Н.Федорук

Реєстрація на сайті