19.12.2018

trizyb1

 

 

 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 
СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ´ЯЗКУ І З ПИТАНЬ І З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ І СПОРТУ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
 
П Р О Т О К О Л
 
19 грудня 2018 року
 
Присутні члени комісії:

1.Іванюк М.О. – голова комісії         

2.Барановський Б.О.

3.Барам Г.М.                       

4.Загривий А.Л.                                 

5.Розенблат О.С.                                 

6.Конончук А.А.                               

7. Храбан Р.В.

8.Кулявець М.М.

9.Ведрук М.М.

10.Гончарук В.В.

                                                     

Відсутні:    
  1. Лосовський М.А.
 
В роботі комісії приймають участь:
Рудницький Дмитро Вікторович – голова районної ради
Ляхович Зінаїда Миколаївна – заступник голови районної ради
Даниленко Наталія Володимирівна - перший заступник голови райдержадміністрації
Подік Андрій Васильович - заступник голови райдержадміністрації
Лавренчук Руслан Васильович - керуючий справами виконавчого апарату районної ради
Козеренко Ірина Вікторівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації
 
Перелік питань:

1.Про районний бюджет на 2019 рік

Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

2.Про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання».

Доповідач: Лавренчук Р.В. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради

3.Про затвердження районної Програми розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2019 рік.

Доповідач: Бобровська Л.М. - начальник відділу культури райдержадміністрації

4.Про внесення змін до районної комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинщини» на 2017-2021 роки.

Доповідач: Ляхович З.М. - заступник голови районної ради

5.Про внесення змін до комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в Новоград-Волинському районі.

Доповідач: Лавренчук Р.В. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради
 
1.СЛУХАЛИ:    «Про районний бюджет на 2019 рік»
Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації, яка поінформувала присутніх про проект районного бюджету, який приведений у відповідність до наданих депутатами пропозицій на минулому засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
         (Інформація додається)
 
ВИСТУПИЛИ:  Рудницький Д.В. - голова районної ради, звернув увагу присутніх на те, що на балансі відділу культури райдержадміністрації знаходиться «дрон». Даний пристрій необхідно використовувати, тому запропонував відділу культури райдержадміністрації за допомогою «дрону» зробити аерозйомку та змонтувати проморолик про Новоград-Волинський район, що дасть змогу поширити інформацію про красу нашого краю та залучити більше туристів.
                            Депутати підтримали пропозицію голови районної ради Рудницького Д.В. та запропонували виділити 2,0 тис.грн. на дану ціль.
ВИРІШИЛИ:              Передбачити кошти в районному бюджеті на 2019 рік на створення (відеозйомку та монтаж) проморолика про Новоград-Волинський район в сумі 2,0 тис.грн.
Голосували одноголосно
ВИСТУПИВ:     Іванюк М.О. – голова постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, транспорту та зв’язку запропонував виділити кошти на створення міськрайонного краєзнавчого музею.
Депутати підтримали пропозицію голови постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, транспорту та зв’язку Іванюка М.О. та запропонували передбачити кошти в проекті районного бюджету на 2019 рік на створення міськрайонного краєзнавчого музею в сумі 100, тис.грн.
ВИРІШИЛИ:     Передбачити кошти в районному бюджеті на 2019 рік на створення міськрайонного краєзнавчого музею в сумі 100, тис.грн.
Голосували одноголосно
ВИСТУПИВ:     Лавренчук Р.В. керуючий справами виконавчого апарату районної ради відмітив, що у зв’язку з пропозиціями депутатів передбачити в проекті районного бюджету кошти на створення (відеозйомку та монтаж) проморолика про Новоград-Волинський район та створення спільного міськрайонного краєзнавчого музею, необхідно внести відповідні зміни в програму розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2019 рік.
Депутати підтримали внесення змін до районної програми розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2019 рік.
ВИРІШИЛИ:              1. Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Козеренко І.В. взяти до відома та внести питання «Про районний бюджет на 2019 рік» на розгляд сесії районної ради із врахуванням наданих депутатами пропозицій.
  1. 2.Райдержадміністрації внести зміни до районної програми розвитку культури Новоград-Волинського району на 2019 рік, доповнивши пунктами «створення (відеозйомку та монтаж) проморолика про Новоград-Волинський район» та «створення спільного міськрайонного краєзнавчого музею».

Голосували одноголосно
 
2.СЛУХАЛИ:    «Про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання».
Доповідач: Лавренчук Р.В. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, проінформував присутніх, що запропоновані зміни до Статуту внесені.
(Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ:     Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Лавренчука Р.В. взяти до відома та внести питання «Про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання» на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
3.СЛУХАЛИ:    «Про затвердження районної Програми розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2019 рік».
Інформує: Лавренчук Р.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради проінформував присутніх, що у зв’язку з тим, що на минулому засіданні постійної комісії були внесені зміни до районної програми розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2019 рік та на сьогоднішньому засіданні запропоновані вище зазначені зміни, тому необхідно ще раз розглянути дану програму з врахуванням запропонованих змін.
         (Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ:              Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Лавренчука Р.В. взяти до відома та внести питання «Про затвердження районної Програми розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2019 рік» на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
4.СЛУХАЛИ:    «Про внесення змін до районної комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинщини» на 2017-2021 роки».
Доповідач: Лавренчук Р.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради , поінформувала присутніх, що так як на минулому засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку,комунальної власності, транспорту та зв’язку було виділено кошти на функціонування молодіжної ради в сумі 25,0 тис.грн., тому необхідно внести зміни до даної програми, а саме :
-                    назву пункту 5 Розділу VI «Напрями діяльності і заходи комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинщини» на 2017-2021 роки» викласти у новій редакції «Підтримка молодіжних ініціатив та Молодіжної ради при Новоград-Волинській районній раді»;
-                    пункт 5 Розділу VI «Напрями діяльності і заходи комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинщини» на 2017-2021 роки» доповнити підпунктом 5.10 Організація заходів по забезпеченню всебічної підтримки та розвитку громадської активності членів Молодіжної ради при Новоград-Волинській районній раді, проведення екскурсійних ознайомлень з роботою державних органів та органів місцевого самоврядування, методичне забезпечення - 25,0 тис.грн.
 
ВИРІШИЛИ:                 Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Лавренчука Р.В. взяти до відома та внести питання «Про внесення змін до районної комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинщини» на 2017-2021 роки» на розгляд сесії районної ради.
Голосували одноголосно
5.СЛУХАЛИ:    «Про внесення змін до комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в Новоград-Волинському районі».
Доповідач: Лавренчук Р.В. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, який запропонував внести зміни до рішення районної ради від 22.12.2015 р. «Про комплексну програму розвитку місцевого самоврядування в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки» зокрема: пункт 2 «Заходи з виконання та потреби в коштах» Розділу VІІ «Забезпечення депутатської діяльності та виконання заходів» Комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки» викласти в новій редакції, а саме «Кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень головою районної ради,депутатами районної ради - 145,0 тис.грн.» та «Поштові витрати на переказ коштів разової грошової допомоги - 5,0 тис.грн.».
 
ВИРІШИЛИ:     Інформацію взяти до відома та внести питання «Про внесення змін до комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в Новоград-Волинському районі» на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
Голова постійної комісії                                                             М.О. Іванюк
 

Реєстрація на сайті