17.10.2017

trizyb1 40 40
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ´ЯЗКУ
 
П Р О Т О К О Л
 
17 жовтня 2017 року
 
Присутні члени комісій:
Іванюк М.О.
Барановський Б.О.
Ведрук М.М.
Загривий А.Л.
Лосовський М.А.
Гончарук В.В.
Храбан Р.В.
Кулявець М.М.
Розенблат О.С.
 
Відсутні члени комісії
Барам Г.М.
Конончук А.А.
 
В роботі комісії приймають участь:
 
Рудницький Дмитро Вікторович – голова районної ради
Ляхович Зінаїда Миколаївна – заступник голови районної ради
Михнюк Володимир Володимирович – голова райдержадміністрації
Подік Андрій Васильович – заступник голови райдержадміністрації
Лавренчук Руслан Васильович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
Козеренко Ірина Вікторівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації
Воробей Галина Антонівна – начальник Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції
 
Перелік питань:
1.Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та розгляд листів.
Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації
3.Про підготовку дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду.
Доповідач: Подік А.В. – заступник голови райдержадміністрації
4.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації:
-         від 15.09.2017 №642 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік»;
-         від 20.09.2017 №660 «Про надання згоди на безоплатну передачу з спільної комунальної власності об’єднаних територіальних громад сіл, селища Новоград-Волинського району майна Городницької міської лікарні у комунальну власність Ярунської сільської ради»;
-         від 27.09.2017 №707 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік».
Доповідач: Подік А.В. – заступник голови райдержадміністрації
5.Питання комунальної власності:
-         про передачу із балансу районної ради майна на поза баланс районної державної адміністрації, що є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району;
-         про безоплатну передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району майна в комунальну власність Новоград-Волинської територіальної громади
Доповідач: Лавренчук Р.В. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради
6.Про Програму розвитку Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції, щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2017 рік.
Доповідач: Воробей Г.А. – начальник Новоград-Волинської обֹ’єднаної державної податкової інспекції
 
1.СЛУХАЛИ: Козеренеко І.В. – начальника управління фінансів райдержадміністрації, яка поінформувала присутніх про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017р.
                                      (Інформація в цифрах додається)
Перевиконання зведеного районного бюджету (спільно з сільськими радами) за 9 місяців 2017р. складає 1,5 млн.грн. за рахунок податку з доходів фізичних осіб, це становить 67% від річного плану. Відразу можна зауважити, що ми маємо невиконання районного бюджету близько 5 млн. грн..
Основні видатки приходяться на заробітну плату та енергоносії, а вже по залишкам коштів ми фінансуємо поточні видатки. У зв’язку із невиконанням районного бюджету, ми не можемо профінансувати ряд об’єктів. На виконання статті 77 у нас при формуванні бюджету була не забезпечена заробітна плата на 12,5 млн.грн., було підвищення єдиної тарифної сітки педагогічним працівникам і недостатність по заробітній платі на 01 вересня становила 16млн.600тис.грн. На 01 жовтня 2017р. недостатність по всьому бюджету району становить 5,400млн.грн. із по дошкільних закладах освіти, які фінансуються із сільських бюджетів 943,0тис.грн. та по закладах культури, які фінансуються із сільських бюджетів221,0тис.грн., вся інша незабезпеченість, це установи, які фінансуються з районного бюджету. Найбільш незабезпечений комунальний заклад первинної медико-санітарної допомоги на 01.10.2017р. 2млн.600тис.грн. ми маємо недостатність забезпечення по заробітній платі.
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Козеренко І.В. щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
2.СЛУХАЛИ: Козеренко І.В. – начальника управління фінансів райдержадміністрації, яка поінформувала присутніх про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та розгляд листів.
                                          (Інформація додається)
Стосовно листів , які надійшли до районної ради, отримано пропозиції від райдержадміністрації виділити кошти на :
-  лист 301-08/2004 від 21.09.2017 від міської ради та №1662 від 19.09.2017 від міськрад ТМО в сумі 68,6 тис.грн на утримання установ;
-  №53 від 07.09.2017 Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату – 100,0 тис.грн. на утримання закладу;
-  №3 від 20.09.2017 Новоград-Волинської районної виборчої комісії – 10,0тис.грн.;
-  4163/9/06-15-08-09 від 06.10.2017 Новоград-Волинської ОДПІ – 20,0тис.грн.
Щодо інших листів, зазначених в доданому до матеріалів комісії переліку листів , пропозицій виділення коштів від головного розпорядника коштів Новоград-Волинської райдержадміністрації не надійшло.
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Козеренко І.В. щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 року взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
3.СЛУХАЛИ:     Подіка А.В. – заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив членів комісії з підготовкою дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду.
                                      (Інформація додається)
Зазначив, що зроблений план та вирахувано потребу в коштах для забезпечення доріг в належному стані в осінньо-зимовий період, що становить приблизно 300,0 тис.грн. Так як дані кошти відсутні в районному бюджеті, розроблено ряд домовленостей із сільськогосподарськими підприємствами та сільськими радами, що надасть можливість задіяти           204,0 тис.грн. на розчистку доріг у вище зазначений період.
Відмітив, що складається аварійна ситуація поблизу Наливної станції, у зв’язку із переповненням траси біля даного підприємства, спричиненого відстоєм бензовозів, які прибувають для завантаження пальним. Звернувся з проханням до голови районної ради та голови райдержадміністрації з проханням посприяти у вирішенні даного питання.
Голова районної ради Рудницький Д.В. відмітив, що даною ситуацією володіє і найближчим часом відбудеться зустріч з керівництвом Наливної станції, щодо оптимального вирішення даної проблеми.
Члени комісії підтримали ініціативу голови районної ради Рудницького Д.В., щодо вирішення вище зазначеного питання.
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію заступника голови райдержадміністрації Подіка А.В. щодо підготовки дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
4.СЛУХАЛИ:    Подіка А.В. – заступника голови райдержадміністрації, який поінформував присутніх про розпорядження голови райдержадміністрації.
                                      (Розпорядження додаються)
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію заступника голови райдержадміністрації Подіка А.В. взяти до відома та внести розпорядження на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
5.1.СЛУХАЛИ: Лавренчука Р.В. – керуючого справами виконавчого апарату районної ради, який поінформував присутніх про те, що Новоград-Волинською районною радою було оформлено свідоцтво на право власності ½ ід. Частки будівлі, адміністративної будівлі Будинку рад загальною площею 4696,04 кв.м., що розташована за адресою Житомирська обл.., м.Новоград-Волинський, вул..Шевченка,16 . У зв’язку з тим, що всі договори на комунальні послуги укладені райдержадміністрацією як органом управління та відповідно до рішення районної ради від 13.02.1998 «Про передачу повноважень щодо управління майном районній державній адміністрації, пропонуємо передати з балансу районної ради на позабаланс райдержадміністрації вище зазначене приміщення в управління.
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію Лавренчука Р.В. стосовно даного питання взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради
 
Голосували одноголосно
 
5.2.СЛУХАЛИ: Лавренчука Р.В. – керуючого справами виконавчого апарату районної ради, щодо безоплатної передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району майна в комунальну власність територіальної громади міста Новограда-Волинського нежитлового одноповерхового приміщення на вул. Шевченка, 18 балансовою вартістю 64375,00 грн. (шістдесят чотири тисячі триста сімдесят п’ять грн..00 коп.) з поза балансу районної державної адміністрації на баланс управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. нежитлового приміщення по вул..Шевченка, 18 м. Новоград-Волинський у комунальну власність Новоград-Волинської територіальної громади.
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради, щодо безоплатної передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району нежитлового приміщення по вул..Шевченка, 18 м. Новоград-Волинський у комунальну власність Новоград-Волинської територіальної громади, взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
6.СЛУХАЛИ:    Воробей Г.А. – начальника Новоград-Волинської ОДПІ, яка ознайомила присутніх з Програмою розвитку Новоград-Волинської ОДПІ, щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2017р.
                                      (Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію начальна Новоград-Волинської ОДПІ про Програму розвитку Новоград-Волинської ОДПІ, щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2017р. взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
 
Голова постійної комісії                                                           М.О. Іванюк

    

 

Реєстрація на сайті