04.10.2017

trizyb1 40 40
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ´ЯЗКУ
 
П Р О Т О К О Л
 
04 жовтня 2017 року
 
Присутні члени комісій:
Іванюк М.О.
Барановський Б.О.
Загривий А.Л.
Барам Г.М.
Лосовський М.А.
Конончук А.А.
Гончарук В.В.
Храбан Р.В.
 
Відсутні члени комісії
1.Розенблат О.С. – у відрядженні
2. Кулявець М.М.
3. Ведрук М.М.
 
В роботі комісії приймають участь:
Рудницький Дмитро Вікторович – голова районної ради
Ляхович Зінаїда Миколаївна – заступник голови районної ради
Михнюк Володимир Володимирович – голова райдержадміністрації
Лавренчук Руслан Васильович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
Колотов Сергій Юрійович – перший заступник міського голови
Юшманов Ігор Генадійович – голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності
 
Перелік питань:
 1.Про спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району щодо нежитлового приміщення по вул. Шевченка,м. Новоград-Волинський.
Доповідач: Рудницький Д.В. – голова районної ради
 
СЛУХАЛИ:       Рудницького Д.В.- голову районної ради, який щодо нежитлового приміщення по вул. Шевченка,18 в м. Новоград-Волинський   і прийнятої ухвали господарського суду Житомирської області від 20.09.2017р., згідно якої порушено провадження у справі №909/846/17 за позовом Новоград-Волинської районної ради до міської ради та виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення №51 від 28.09.2006р. про оформлення права власності на нежитлову будівлю по вул. Шевченка, 18, м. Новоград-Волинський та визнання недійсним і скасування свідоцтва САВ №283749 від 27.06.2008р. на право власності на нежитлову будівлю по вул. Шевченка, 18, а також прийняті господарським судом ухвали від 20.09.2017р. про заборону міській раді, виконавчому комітету Новоград-Волинської міської ради та їх структурним підрозділам вчиняти будь-які дії по відношенню до нежитлової будівлі по вул. Шевченка, 18, м. Новоград-Волинський, Житомирської області, загальною площею 206,63 кв.м.
Районна влада та депутати районної ради цілком підтримують ініціативу будівництва прозорого Центру надання адміністративних послуг та готові до мирного врегулювання даного питання, тому пропонуємо дану пропозицію розглянути на даній постійній комісії та прийняти єдине вірне рішення.
 
ВИСТУПИЛИ: Барам Г.М. – депутат районної ради, зауважив , що на засіданні попередньої комісії, голова Новоград-Волинської райдержадміністрації Михнюк В.В. зазначав, що нежитлове приміщення по вул.. Шевченка ,18 є спільною комунальною власністю територіальних громад сіл, селища району в особі районної ради, а саме приміщення знаходиться на балансі райдержадміністрації. Він підтримав мирне досудове врегулювання конфлікту по даному питанню в межах правового поля.
Іванюк М.О. – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, запропонував міській раді самостійно відмінити власне рішення №51 від 28.09.2016р. про оформлення права власності на нежитловий будинок по     вул. Шевченка, 18 м. Новоград-Волинський.
Гончарук В.В. – депутат районної ради, відмітив, що дане приміщення втратило свій естетичний вигляд і так як немає доцільності у його існуванні , запропонував підтримати ініціативу міської ради у мирному досудовому врегулюванні конфлікту, щоб не завдавати перепон у освоєнні держаних коштів на будівництво прозорого Центру надання адміністративних послу, закликав зважено підійти до прийняття рішення по даному питання зважаючи передусім на інтереси жителів територіальних громад міста та району.
Рудницький Д.В. – голова районної ради, підтримав виступ депутата районної ради Гончарука В.В., ще раз пояснивши присутнім , що районна влада в жодному разі не хотіла і не хоче створювати перепони на шляху до будівництва Центру надання адміністративних послуг, більш того цілком підтримує дану ініціативу, а рішення звернутись до суду було вимушеним кроком за для відновлення діалогу з міською владою, так як раніше жодних компромісів та діалогу зі сторони міської влади не було.
Колотов С.Ю. – перший заступник міського голови , звернувся до присутніх з проханням підтримати досудове врегулювання спірного питання, щодо нежитлового приміщення по вул..Шевченка,18 м.Новоград-Волинський. Запропонував найближчим часом заключити договір про надання в оренду нежитлового приміщення по вул. Замкова,3/6 з орендною платою 1 грн. в рік за всю орендовану площу, загальною площею 167,1 кв.м для розміщення районних структурних підрозділів та організацій. Відмітив, що даний конфлікт необхідно як найшвидше врегулювати, щоб не втратити дорогоцінний час на освоєння виділених державних коштів на будівництво прозорого Центру надання адміністративних послуг.
Юшманов І.Г. – голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, відмітив, що затягувати вирішення даного питання не можна, виділені на будівництво кошти можна втрати, вчасно їх не освоївши. Ситуація складна, в судовому порядку визначати, хто справжній власник даного приміщення по вул.. Шевченка, 18 займе не один рік, тому потрібно об’єднатись міській та районній владі та спільним, мирним шляхом прийти до вірного рішення.
Рудницький Д.В. відмітив, що даної ситуації можна було зовсім уникнути якби міська влада із самого початку йшла на контакт і не ігнорувала пропозиції районної влади до переговорів. На даний час ми йдемо на зустріч міській владі у мирному вирішенні даного питання, проте надалі просимо при виникненні спірних питань відразу їх спільно обговорювати .
Іванюк М.О. запропонував всім депутатам висловитись щодо даного питання та прийняти зважене рішення.
Всі депутати підтримали пропозицію мирного досудового врегулювання конфлікту та запропонували відізвати судовий позов стосовно даної справи лише після укладення договору оренди між міською та районною владою, а саме передання в оренду нежитлового приміщення по вул. Замкова,3/6 з орендною платою 1 грн. в рік за всю орендовану площу, загальною площею 167,1 кв.м для розміщення районних структурних підрозділів та організацій.
 
ВИРІШИЛИ:     Рекомендувати :
 1.Новоград-Волинській міській раді:
-                    прийняти рішення до 27.10.2017 щодо надання в оренду Новоград-Волинській районній раді нежитлове приміщення по вул. Замкова,3/6 в м. Новоград-Волинському терміном на 25 років з орендною платою 1 грн. в рік за всю орендовану площу, загальною площею 167,1 кв.м;
-                    уповноважити Новоград-Волинського міського голову Весельського В.Л. підписати договір оренди на вище зазначене приміщення з Новоград-Волинською районною радою.  
 2.Новоград-Волинській районній раді після укладення в установленому порядку договору оренди на нежитлове приміщення по вул. Замкова, 3/6 в м. Новоград-Волинському терміном на 25 років з орендною платою 1 грн. в рік за всю орендовану площу, загальною площею 167,1 кв.м. відізвати судовий позов щодо визнання незаконним та скасування рішення №51 від 28.09.2006р. про оформлення права власності на нежитлову будівлю по вул. Шевченка,18, м. Новоград-Волинський та визнання недійсним і скасування свідоцтва САВ №283749 від 27.06.2008р. на право власності на нежитлову будівлю по вул. Шевченка, 18.
3.Про розгляд даних рекомендацій проінформувати постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, комунальної власності, транспорту та зв’язку до 27.10.2017.
Голосували одноголосно
 
СЛУХАЛИ:       Іванюка М.О. – голову постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, який висловив стурбованість ситуацією, яка склалась у зв’язку із заборгованістю по заробітній платі комунальним закладам району. Запропонував на наступному засіданні бюджетної комісії заслухати звіт про виконання бюджету за 2017 рік та пропозиції, щодо забезпечення заробітною платою комунальних установ району.
 
ВИРІШИЛИ:     Підтримати пропозицію Іванюка М.О. та на наступному засіданні бюджетної комісії заслухати звіт про виконання бюджету за 2017 рік і пропозиції, щодо забезпечення заробітною платою комунальних установ району.
 
Голосували одноголосно
 
 
Голова постійної комісії                       М.О. Іванюк
 

Реєстрація на сайті