21.07.2017

trizyb1 40 40
 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 
 
 ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ´ЯЗКУ
 
П Р О Т О К О Л
 
21липня 2017 року
 
Присутні члени комісій:
Іванюк М.О.
Барановський Б.О.
Кулявець М.М.
Загривий А.Л.
Барам Г.М.
Лосовський М.А.
Конончук А.А.
 
Відсутні члени комісії
1.Розенблат О.С. – у відрядженні
2. Храбан Р.В. - у відрядженні
3. Гончарук В.В.
4. Ведрук М.М.
 
В роботі комісії приймають участь:
 
Рудницький Дмитро Вікторович – голова районної ради
Ляхович Зінаїда Миколаївна – заступник голови районної ради
Михнюк Володимир Володимирович – голова райдержадміністрації
Даниленко Наталія Володимирівна – перший заступник голови райдержадміністрації
Михнюк Ігор Володимирович – голова постійної комісії з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів
Федорук Віктор Ніконорович – голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування
Лавренчук Руслан Васильович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
Козеренко Ірина Вікторівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації
Гусєва Тетяна Анатоліївна – завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації
Антипчук Олександр Анатолійович – начальник відділу освіти райдержадміністрації
 
Перелік питань:
 1.Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.
Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та розгляд листів.
Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації
3.Про оплату праці заступника голови районної ради.
Доповідач: Лавренчук Р.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
4.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації:
-         від 26.06.2017р. №437 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік»;
-         від 04.07.2017р. №461 «Про утворення комісії з питань приймання-передачі основних засобів»;
-         від 04.07.2017р. №462 «Про надання згоди на безоплатну передачу приміщення котельні із комунальної власності Стриївської територіальної громади в спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району та утворення комісії з питань приймання –передачі основних засобів»;
-         від 05.07.2017р. №475 «Про утворення комісії з питань приймання-передачі майна».
Доповідач: ДаниленкоН.В. – перший заступник голови     райдержадміністрації
5.Про безоплатну передачуз балансу Городницької міської лікарні на баланс КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» майна, яке є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища району.
Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації
6.Про внесення змін в штатний розпис КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району».
Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації
7.Про безоплатне прийняття із комунальної власності Киянської територіальної громади майна у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району.
Доповідач: Антипчук О.А. – начальник відділу освіти райдержадміністрації
 
1.СЛУХАЛИ: Козеренко І.В. – начальника відділу фінансів райдержадміністрації, яка поінформувала присутніх, про виконання районного бюджету за І половину 2017 року, що складає573 740 грн., з них власних надходжень 15 654 952 грн., дотацій 17 053 300 грн., субвенцій 148 865 488 грн.
Основним бюджетоутворюючим платником в районному бюджеті, є податок з доходів фізичних осіб 15 552 578 грн., також надійшло податку на прибуток з підприємств       6 905,0 тис. грн, частина чистого прибутку 10 тис.грн. та плата за надання адміністративних послуг 65,0 тис.грн. Перевиконання бюджету   за   І   половину 2017   року     становить 1 млн. 495 тис. грн. при плані 14 159,0 тис.грн.
Видатки з 6 місяців 2017 року складають 182 214 584грн. , основні видатки ідуть на соціальний захист та соціальне забезпечення 82 762 905 грн., на галузь освіти 66 296 778 грн., на охорону здоров’я видатки - 9 371 325 грн.
(Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ:              Інформацію начальника відділу фінансів райдержадміністрації Козеренко І.В. про виконання районного бюджету за І половину 2017 року взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
2. СЛУХАЛИ:            Козеренко І.В. - начальника відділу фінансів райдержадміністрації , яка поінформувала присутніх про внесення змін до районного бюджету за 2017 рік та розляд листів, які надійшли до районної ради та райдержадміністрації, щодо виділення додаткових коштів та внесення змін до районного бюджету.
                            (Перелік листів, отриманих районною радою та перелік листів щодо виділення коштів на сесії районної ради додається).
                            Розповіла, що до районного бюджету надійшла субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій в сумі 3 600 тис.грн., інша субвенція від сільських бюджетів становить .
 
ВИСТУПИЛИ: Борис В.М. – головний лікар міськрай ТМО, який довів до відома присутніх, що в районі закінчилась антирабічна вакцина і попросив, виділити кошти на її придбання у зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією по сказу.
                            Іванюк М.О. - голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку звернувся до начальника відділу фінансів райдержадміністрації з пропозицією виділити кошти в сумі 50,0 тис.грн на придбання даної вакцини.
                           
 
ВИРІШИЛИ:     Інформацію начальника відділу фінансів Козеренко І.В. щодо внесення змін до районного бюджету за 2017 рік, взяти до відома та із врахуванням зазначених пропозицій внести   на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
3. СЛУХАЛИ:             Лавренчука Р.В. – керуючого справами виконавчого апарату районної ради, про оплату праці заступника голови районної ради, порядок нарахування якої необхідно затвердити на сесії районної ради.
 
 
ВИРІШИЛИ:     Інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Лавренчука Р.В. взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
4.СЛУХАЛИ:     Даниленко Н.В. – першого заступника голови райдержадміністрації, про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
                            (Розпорядження додаються)
ВИРІШИЛИ:     Інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Даниленко Н.В. взяти до відома, та внести розпорядження голови райдержадміністрації на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
5.СЛУХАЛИ:     Гусєву Т.А. – завідувача сектору з питань охорони здоров’я, яка поінформувала присутніх про безоплатну передачу з балансу Городницької міської лікарні на баланс КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» майна, яке є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища району. У зв’язку з прийняттям рішення сесією районної ради від 31.05.2017р. «Про ліквідацію терапевтичного відділення №2 Городницької міської лікарні», районна державна адміністрація просить розглянути питання безоплатної передачі частини майна з балансу Городницької міської лікарні, яке знаходиться в с.Ярунь на баланс КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району».
                            (Лист –згода головного лікаря КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» додається.
 
ВИРІШИЛИ:     Інформацію завідувача сектором з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Гусєвой Т.А. про безоплатну передачу з балансу Городницької міської лікарні на баланс КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» майна, яке є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища району взяти до відома та внести на розляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
6.СЛУХАЛИ:    Гусєву Т.А. – завідувача сектором з питань охорони здоров’я райдержадміністрації     , про внесення змін в штатний розпис КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району», враховуючи те, що 31.05.2017р. прийнято рішення про ліквідацію терапевтичного відділення №2 Городницької міської лікарні, необхідно внести зміни в штатний розпис КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району», а саме збільшити штати на 13 посад.
                            (Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ:     Інформацію завідувача сектором з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Гусєвой Т.А.про внесення змін в штатний розпис КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
7.СЛУХАЛИ:    Антипчука О.А. – начальника відділу освти райдержадміністрації, який поінформував присутніх про безоплатне прийняття із комунальної власності Киянської територіальної громади у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища районумайна на баланс відділу освіти райдержадміністрації для Киянської ЗОШ І-ІІ ступенів:
- принтера (балансовою вартістю 6550,01 грн.);
- ноутбука НР (балансовою вартістю 7899,98 грн.);
- проекційного екрана (балансовою вартістю 6550,01грн.).
 
ВИРІШИЛИ:     Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Антипчука О.А. про безоплатне прийняття із комунальної власності Киянської територіальної громади у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району взяти до відома та внести на затвердження сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
 
Голова постійної комісії                         М.О. Іванюк
 
 
 

Реєстрація на сайті