27.12.2016

trizyb1
 
 
 

                                                                       УКРАЇНА

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
 
 
ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ´ЯЗКУ
 
 
П Р О Т О К О Л
 
27.12.2016р.
 
Присутні члени комісії:
  1. 1.Іванюк М.О. – голова комісії;
  2. 2.Барановський Б.О.
  3. 3.Ведрук М.М.
  4. 4.Барам Г.М.
  5. 5.Гончарук В.В.
  6. 6.Загривий А.Л.
  7. 7.Кулявець М.М.
  8. 8.Лосовський М.А.
  9. 9.Храбан Р.В.
 
Відсутні:
1. Конончук А.А.
2. Розенблат О.С.
 
В роботі комісії приймають участь:
 
Рудницький Д.В. – голова районної ради;
Даниленко Н.В. – перший заступник голови райдержадміністрації
Подік   Андрій Васильович   - заступник голови районної ради
Лавренчук Руслан Васильович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради
Козеренко Ірина Вікторівна - начальник управління фінансів РДА
Скрипнюк Юрій Олексійович – голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення
Федорук Віктор Ніконорович – голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування
 
Порядок денний:
 
1.Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік
   Доповідач: Козеренко Ірина Вікторівна – начальник управління фінансів  райдержадміністрації
2. Про районний бюджет на 2017 рік.
   Доповідач: Козеренко Ірина Вікторівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації
3. Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту «Новоград- Волинської   дитячо-юнацької спортивної школи» Новоград-Волинської районної ради
     Доповідач: Даниленко Н.В. – перший заступник голови районної ради
 
1.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік
                        Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів  райдержадміністрації наголосила на тому, що відповідно розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2016р. №447, рішення обласної ради від 22.12.2016р. №426 внести зміни до загального фонду районного бюджету субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-,водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот і на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО та потребують поліпшення житлових умов.
 
ВИРІШИЛИ:1.Інформацію начальника управління фінансів  райдержадміністрації Козеренко І.В. про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік взяти до відома.
                         З даного питання прийняти висновки та винести на розгляд сесії районної ради з цього питання розпорядження голови райдержадміністрації .
 
Голосували одноголосно
 
2.СЛУХАЛИ: Про районний бюджет на 2017 рік.
                          Доповідач: Козеренко І. В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації ознайомила присутніх, що відповідно до Бюджетного кодексу України головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження №772 від 13.12.16р. про схвалення бюджету яке необхідно затвердити на сесії районної ради та про розрахункову потребу в коштах на 2017 рік по головних розпорядниках бюджетних коштів. А також зауважила на тому, що створено дві ОТГ – Городницька і Чижівська, які матимуть власні бюджети і самостійно вирішуватимуть питання фінансування із державного бюджету. Тому у районний бюджет доходи не будуть враховуватись.
 
                                                     (Інформація додається)
ВИРІШИЛИ:1.Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Козеренко І.В. про районний бюджет на 2017 рік взяти до відома та винести на розгляд сесії районної ради.
                           2. Винести на розгляд сесії районної ради розпорядження голови райдержадміністрації №772 від 13.12.2016р.
 
Голосували одноголосно
                        
ВИСТУПИВ: 1. Рудницький Д.В. – голова районної ради наголосив на тому, що державна субвенція на освіту передбачена у повному обсязі, а також додаткова державна субвенція перекриє частину витрат на енергоносії закладів освіти.
                         2.Барам Г.М. – депутат районної ради висловив думку про те, щоб зібрати до кінця 2016 року 2 об'єднані громади (Городницьку та Чижівську) по питанню передачі спільної комунальної власності району в об’єднані територіальні громади.
 
ВИРІШИЛИ: Рекомендувати райдержадміністрації запросити 2 ОТГ (Городницьку та Чижівську ) по питанню   передачі спільної комунальної власності району в об’єднані територіальні громади.
 
Голосували одноголосно
 
ВИСТУПИВ: 1.Іванюк М.О. - голова постійної комісії з питань бюджету,      соціально-економічного розвитку, комунальної власності,
                           транспорту та зв’язку звернув увагу на тому, що у зв’язку з тим, що утворено 2 ОТГ, все фінансування потрібно зменшити та запропонував виділити на висвітлення інформації в газеті «Лесин край» 150 тис.грн.
                         2. Гончарук В.В. - голова депутатської фракції в/о «Батьківщина» Гончарук В.В висловив думку про те, що інформація, яку висвітлюють журналісти газети «Лесин край»  повинна більш точніше передавати всю гостроту атмосфери, яка складається під час підняття того чи іншого актуального питання.
                           3.Чех О. М. – редактор міськрайонної газети «Лесин край» висловила думку про те, що газета «Лесин край» намагається всебічно та детально висвітлити всі події, що відбуваються у районі.
                         «Всі Ваші прохання та зауваження будуть враховані. Я, як редактор газети «Лесин край» завжди відкрита для конструктивної співпраці. Тому прошу підтримати газету «Лесин край» та виділити необхідні 300 тис.грн.»
 
                                                   (Інформація   додається)
 
                           4. Федорук В.Н. – голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування .
                         «Це єдина міськрайонна газета , яка освітлює життя району, тому пропоную підтримати газету «Лесин край» та виділити 30 тис.грн.
 
ВИРІШИЛИ: Всі зауваження та пропозиції щодо виділення 300 тис.грн. на висвітлення інформації в газеті «Лесин край» взяти до відома.
                         та винести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
ВИСТУПИВ: Іванюк М. О. - голова постійної комісії з питань бюджету,      соціально-економічного розвитку, комунальної власності,
                           транспорту та зв’язку вніс пропозицію виділити 20 тис.грн. на районну програму розвитку місцевого самоврядування в районі (грошова допомога малозабезпеченим громадянам району).
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію голови постійної комісії з питань бюджету,      соціально-економічного розвитку, комунальної власності,
                           транспорту та зв’язку Іванюка М.О. щодо виділення коштів на районну програму розвитку місцевого самоврядування в районі (грошова допомога малозабезпеченим громадянам району) у сумі 20 тис.грн. взяти до відома та винести на розгляд сесії районної ради ;
                        
Голосували одноголосно
 
3.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту «Новоград-Волинської   дитячо-юнацької спортивної школи» Новоград-Волинської районної ради
                          Доповідач: Даниленко Н.В. – перший заступник голови районної ради
       
                                               (Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію першого заступника голови районної ради Даниленко Н.В. про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту «Новоград-Волинської   дитячо-юнацької спортивної школи» Новоград-Волинської районної ради взяти до відома та винести на розгляд сесії районної ради.
 
Голосували одноголосно
 
 
Голова постійної комісії з питань
бюджету,   соціально-економічного
розвитку, комунальної власності,
транспорту та зв’язку                                                            М.О.Іванюк
 
 

Реєстрація на сайті