26.09.2016р.

trizyb1 40 40
 
 
 
ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я, У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
 
П Р О Т О К О Л
 
26.09.2016р.
Присутні члени комісії:
  1. 1.Скрипнюк Ю.О. - голова комісії;
  2. 2.Весельський Ф.В. – заступник голови комісії;
  3. 3.Прищепа С.М. – секретар комісії
  4. 4.Салюк Р.З
  5. 5.Гнітецький Ю.М.
  6. 6.Павлюк І.В.
  7. 7.Півоварчук І.О.
 
     Відсутні члени комісії:
  1. 1.Голуб Д.А.
  2. 2.Гриценко В.І.
 
В роботі комісії приймають участь:
Рудницький Дмитро Вікторович – голова районної ради;
Михнюк Володимир Володимирович – голова райдержадміністрації
Громико Анна Олександрівна – заступник голови районної ради;
Лавренчук Руслан Васильович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради;
Козеренко Ірина Вікторівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації
Гусєва Тетяна Анатоліївна – завідувач сектору охорони здоров'я РДА
Канюка Сергій Васильович - міський військовий комісар
Ковтун Ганна Олександрівна – начальник відділу культури райдержадміністрації
Андрощук Валентина Петрівна – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації
Ващенко Наталія Петрівна – головний спеціаліст відділу освіти РДА
Мащенко Надія Іванівна - методист РМЦ відділу освіти РДА.
Вознюк Тетяна Миколаївна – методист РМЦ відділу освіти РДА
Дідовець О.М. – т.в.о.директора ДЮСШ
 
Порядок денний:
 
1.Про готовність закладів освіти, охорони здоров'я, культури до роботи в осінньо-зимовий період
   Доповідачі: Ващенко Н.П. – головний спеціаліст відділу освіти РДА
                        Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я РДА
                       Ковтун Г.О.– начальник відділу культури райдержадміністрації
2.Про виконання районного бюджету за 9 місяців
   Доповідач: Козеренко І.В.– начальник управління фінансів райдержадміністрації
3. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік
   Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації
4. Про стан патріотичного виховання в районі
   Доповідачі: Вознюк Тетяна Миколаївна – методист РМЦ відділу освіти РДА.
                         Канюка С. В. - міський військовий комісар
5. Про реорганізацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів комунального закладу   «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району
     Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я РДА
6.Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту міськрайТМО
     Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я РДА
7.Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району
     Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я РДА
8.Звіт міськрайТМО про результати діяльності за I-ше півріччя 2016р.;
     Доповідач: Борис В.М. – головний лікар міськрайТМО
9.Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту «Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи»
10. Про оздоровлення дітей в районі
  Доповідач: Мащенко Надія Іванівна - методист РМЦ відділу освіти РДА.
11. Про розгляд листів:
 -колективне звернення жителів с.Анастасівка «Про збереження  функціонування ФП;
 - заява громадянки Бойчук С.Г.с.Перемоги щодо виховання її дитини вчителькою Новороманівської ЗОШ;
- Міністерства освіти і науки щодо збільшення обсягу освітньої субвенції;
   - Міністерства охорони здоров'я щодо збільшення обсягу медичної  субвенції;
   - Почесного Консульства Федеративної Республіки Бразилії у м. Харків «Про співпрацю між Україною та Бразилією»
Доповідач: Скрипнюк Ю.О. – голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
ВИСТУПИВ: 1.Рудницький Д.В. – голова районної ради, який вніс пропозицію зняти з порядку денного Звіт міськрайТМО про результати діяльності за I-ше півріччя 2016р.у зв’язку з тим, що дане питання буде розглядатись на окремій комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, де будуть розглядатися Звіти про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за 5 років.
                           2.Скрипнюк Ю.О. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального населення вніс пропозицію внести на розгляд комісії питання про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу «Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області.Доповідач по даному питанню Андрощук В.П. – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації .
 
1.СЛУХАЛИ: Про готовність закладів освіти, охорони здоров'я, культури до роботи в осінньо-зимовий період
                         Доповідачі: Андрощук Н.П. – головний спеціаліст відділу освіти РДА, яка доповіла про готовність закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період. Станом на 16.09.2016 забезпеченість шкіл паливом на опалювальний сезон 2016-2017 рр. становить 57,7% (до 01.01.2017 забезпеченість становить 100%).
 
                     (Інформація додається)
 
                           Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я РДА, яка доповіла про готовність закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період. А також зазначила , що на оплату послуг теплопостачання передбачено на 2016 р. – 90900,00 грн. Використано – 35230, 08 грн. Залишок – 55669,92 грн.
                           Забезпеченість паливом підрозділів КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» станом на 01.09.2016 року на опалювальний період 2016-2017р. становить 88% (до 31.12.2016 забезпеченість складає 100%).
 
(Інформація додається)
 
ВИСТУПИЛИ:1. Папенчук В.І. - головний лікар КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» доповів, що первинка готова до осінньо-зимового періоду 2016-2017р., завезені дрова, вугілля, закладені кошти на газ. А також звернувся до голови райдержадміністрації В.В.Михнюка за допомогою вирішити питання виділити   кошти на заміну вікон ФП с. Жолобне.
2.Борис В.М - головний лікар міськрайТМО наголосив на тому, що міськрайТМО також готове до роботи в осінньо- зимовий період, є зекономлені кошти за рахунок опалення палетами.
Ковтун Г.О.– начальник відділу культури райдержадміністрації, яка повідомила, що із 134 закладів культури опалюватимуться лише 97. Основною причиною є відсутність коштів на ремонт несправних систем опалювання, а деякі заклади взагалі не опалюються у зв’язку з тим, що потребують капітального ремонту. Крім цього, неповністю виконані плани по заготівлі палива, для опалення закладів культури в осінньо-зимовий період. В опалювальному сезоні 2016-2017 років не опалюватимуться 11 Будинків культури. Опалення не буде здійснюватись через несправні системи опалення або не відремонтовані грубки.
 
 (Інформація додається)
 
ВИСТУПИВ: Рудницький Д.В. – голова районної ради, який наголосив на тому, щоб на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, яка відбудеться 27.09.2016р. підготувати звіт про стан закладів культури, зокрема: про те, які роботи необхідно провести для належного функціонування даних закладів.
ВИРІШИЛИ: 1.Інформації про готовність закладів освіти,охорони здоров'я, культури до роботи в осінньо-зимовий період головного спеціаліста відділу освіти РДА Андрощук В.П.,                       завідувача сектору охорони здоров’я РДА   Гусєвої Т.А, начальника відділу культури   Ковтун Г.О.. взяти до відома та винести на розгляд сесії.
2.На комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку заслухати звіт начальника відділу культури райдержадміністрації про стан закладів культури зокрема про те, які роботи необхідно провести для належного функціонування даних закладів.  
 
Голосували одноголосно
 
2.СЛУХАЛИ: Про виконання районного бюджету за 9 місяців
                         Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації, яка доповіла, що на даний час немає інформації про виконання бюджету за 9 місяців. Конкретні цифри будуть відомі вже після 10 жовтня 2016р. Розповіла про виконання бюджету станом на 19.09.16р. Повідомила, що перевиконання районного бюджету йде в основному за рахунок ПДФО.
 
ВИРІШИЛИ:Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Козеренко І.В. про виконання районного бюджету за 9 місяців взяти до відома та винести на розгляд 6 сесії районної ради.
 Голосували одноголосно
3.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік Доповідач: Козеренко І.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації, яка доповіла, що на даний час ми маємо проблеми із фінансуванням двох основних галузей, а це: медична та освітянська. Тому значна частина коштів від перевиконання бюджету буде направлена на їх фінансування.
                         На сьогоднішній день відкрите питання про фінансування Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, а також працівникам райдержадміністрації не вистачає коштів на заробітну плату.
 ВИСТУПИВ: Весельськкий Ф.В. – депутат районної ради, який вніс пропозицію ініціювати та винести на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку питання про виділення коштів у розмірі 20 тис.грн. для заміни дверей у Середньодеражнянській ЗОШ I-II ст., так як існуючі двері при виникненні аварійної ситуації ускладнять евакуацію учнів.
ВИРІШИЛИ:Інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Козеренко І.В. про внесення змін до районного бюджету на 2016р. взяти до відома та винести на розгляд 6 сесії районної ради.
                                                  Голосували одноголосно
     4. СЛУХАЛИ: Про стан патріотичного виховання в районі
                Доповідачі: Вознюк Тетяна Миколаївна – методист РМЦ     відділу освіти РДА, яка доповіла про стан патріотичного виховання в районі. Розповіла про навчальні плани і заходи, які проводяться в школах району по формуванню у молодого покоління високої патріотичної свідомості.
 
                                                     ( Інформація додається)
 
                 Канюка С. В. - військовий комісар, який акцентував увагу, що основне завдання – виростити патріотичних громадян. Є кошторис на 20000 грн., за ці кошти буде придбана наглядна агітація для військово-патріотичного виховання молоді.
 
      ВИРІШИЛИ:  Інформацію методиста РМЦ відділу освіти РДА Вознюк Т.М. та військового комісара Канюкі С.В. про стан патріотичного виховання в районі взяти до відома та винести на розгляд сесії районної ради.
 
                       Голосували одноголосно
 
5.СЛУХАЛИ: Про реорганізацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів комунального закладу   «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району.
                           Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я РДА, яка ознайомила всіх присутніх членів комісії з Наказом  МОЗ №33 від 23.02.2000 року «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров'я», а також наголосила на тому, що медичної субвенції недостатньо для розвитку галузі.
                         Враховуючи те, що втратив чинність Закон України «Про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров'я» запропонувала провести реорганізацію в структурі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району.
 
                                                   (Інформація додається )
 
     ВИСТУПИЛИ: 1.Кузнець О.В. - сільський голова с. Лучиця, акцентувала увагу на тому, що кожна людина згідно Конституції має право на медичну допомогу.
                                   2.Прищепа С.М. - депутат районної ради звернула увагу на те, що не можливо вирішувати питання про реорганізацію медичних закладів без обговорення сільських голів.
                              3.Салюк Р.З. - депутат районної ради зазначила, що перед реорганізацією необхідно вирішити, як пацієнти зможуть дістатися до того чи іншого медичного закладу.
 
ВИРІШИЛИ: 1.Інформацію завідувача сектору охорони здоров’я РДА Гусєвой Т.А. про реорганізацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів комунального закладу   «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району взяти до відома.
2.Запропонувати райдержадміністрації доопрацювати проект          рішення, узгодити дане питання з селищним, сільськими головами. Винести на розгляд наступної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення проект рішення зі всіма пропозиціями для подальшого винесення на розгляд сесії районної ради.  
 
                 Голосували одноголосно
 
     6.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту міськрайТМО.
                                  Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я  РДА
                                                               (Лист додається)
 
       ВИРІШИЛИ: Інформацію завідувача сектору охорони здоров’я  РДА
                                 Гусєвой Т.А. про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту міськрайТМО взяти до відома та винести розгляд сесії районної ради.
 
                                                      Голосували одноголосно
 
       7.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району».
                   Доповідач: Гусєва Т.А. – завідувач сектору охорони здоров’я РДА
 
                                             (Лист додається)
 
     ВИРІШИЛИ: Інформацію завідувача сектору охорони здоров’я  РДА
                                 Гусєвой Т.А. про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
                     Голосували одноголосно
 
       8.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту«Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи»
                                  Доповідач: Дідовець О.М. – т.в.о.директора ДЮСШ, який запропонував внести зміни та затвердити в новій редакції статут «Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи» у зв’язку із затвердженням нового Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій .
 
                                           (Лист додається)
 
         ВИРІШИЛИ: Інформацію т.в.о.директора ДЮСШ Дідовця О.М. про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту «Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи» взяти до відома та внести на розгляд сесії районної ради.
 
                     Голосували одноголосно
 
    9.СЛУХАЛИ: Про оздоровлення дітей в районі
                     Доповідач: Мащенко Надія Іванівна - методист РМЦ відділу освіти РДА
 
                                               (Інформація додається)
 
ВИРІШИЛИ: Інформацію методиста РМЦ відділу освіти РДА Мащенко Н. І.
                                 про оздоровлення дітей в районі взяти до відома
 
Голосували одноголосно
 
10.СЛУХАЛИ: Про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу «Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області»
             Доповідач: Андрощук В.П. – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, яка доповіла про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу «Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області». Зазначила, що розроблені установчі документи для створення опорної школи, статут, положення про філії, також про зміни які були внесені в Положення освітній округ. Згідно статуту філії не будуть окремими юридичними особами.
 
(Інформація додається)
                  
ВИРІШИЛИ: 1.Інформацію головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Андрощук В.П. про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу «Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області взяти до відома.
                           2.Рекомендовано направити дане питання та проект рішення на доопрацювання до райдержадміністрації та запропонувати виключити з нього Червоновільську філію Городницької загальноосвітньої школи I-III ступенів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області та Броницьку філію Городницької загальноосвітньої школи I-III ступенів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області для винесення на розгляд сесії районної ради
 
Голосували одноголосно
 
 11.СЛУХАЛИ: Про розгляд листів:
                  -колективне звернення жителів с.Анастасівка «Про  збереження  функціонування ФП;
                   Доповідач: Скрипнюк Ю.О. – голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, де зазначив, що потрібно дане питання направити до райдержадміністрації на доопрацювання
 
                                            (заява додається)
 
ВИРІШИЛИ: 1.Інформацію голови комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення Скрипнюка Ю.О. про розгляд листів:
-         колективне звернення жителів с.Анастасівка «Про  збереження  функціонування ФП взяти до відома.
                         2.Рекомендувати направити колективне звернення жителів с.Анастасівка до райдержадміністрації на доопрацювання та надати свої пропозиції районній раді щодо збереження функціонування ФП с.Анастасівка
 
                                         Голосували одноголосно
 
11.1.СЛУХАЛИ: Про розгляд листів:
                               - заява громадянки Бойчук С.Г.с.Перемоги щодо виховання її дитини вчителькою Новороманівської ЗОШ;
                       Доповідач: Скрипнюк Ю.О. – голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, який ознайомив присутніх та членів комісії із заявою гр.Бойчук С.Г с.Перемога
 
                                         (Заява додається)
 
ВИРІШИЛИ: 1.Інформацію голови комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення Скрипнюка Ю.О. про розгляд листів:
                        - заява громадянки Бойчук С.Г.с.Перемоги щодо виховання її дитини вчителькою Новороманівської ЗОШ взяти до відома.
                       2. Рекомендувати направити лист до відділу освіти райдержадміністрації на вивчення даного питання та відповідного реагування.
 
Голосували одноголосно
 
11.2.СЛУХАЛИ: Про розгляд листів:
                    -Міністерства освіти і науки щодо збільшення обсягу освітньої субвенції;
                     Доповідач:Скрипнюк Ю.О. – голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
                                                 (Лист додається)
 
ВИРІШИЛИ: Лист Міністерства освіти і науки щодо збільшення обсягу   освітньої субвенції взяти до відома.
 
                                            Голосували одноголосно
 
11.3.СЛУХАЛИ: Про розгляд листів:
                 - Міністерства охорони здоров'я щодо збільшення обсягу медичної   субвенції
                     Доповідач:Скрипнюк Ю.О. – голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
                                               (Лист додається)
 
ВИРІШИЛИ:   Лист Міністерства охорони здоров'я щодо збільшення обсягу медичної   субвенції взяти до відома.
 
                                               Голосували одноголосно
 
11.4.СЛУХАЛИ: Про розгляд листів:
                     - Почесного Консульства Федеративної Республіки Бразилії у м. Харків «Про співпрацю між Україною та Бразилією»
                     Доповідач:Скрипнюк Ю.О. – голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
                                                   (Лист додається)
 
ВИРІШИЛИ:   Лист Почесного Консульства Федеративної Республіки Бразилії у м. Харків «Про співпрацю між Україною та Бразилією»
                           взяти до відома.
 
Голосували одноголосно
 
Голова комісії з питань освіти,
культури, охорони здоров'я,
у справах сім'ї, молоді і спорту
та соціального захисту населення                                     Ю.О.Скрипнюк

Реєстрація на сайті