8-9 ТРАВНЯ - ДНІ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

1В День пам’яті та примирення, на передодні 75-річниці відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович та голова райдержадміністрації Сергій Литвинчук вшанували пам’ять загиблих захисників, які боролись за Україну.

Детальніше: 8-9 ТРАВНЯ - ДНІ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

27 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОЙШЛА В ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ

1В Новоград-Волинській районній раді відбулось чергове 27 пленарне засідання ради сьомого скликання під головуванням Зінаїди Ляхович. На порядку денному сесії було 27 питань, які завдяки серйозній і відповідальній роботі постійних комісій народні обранці опрацювали меньше ніж за 2 години.

Детальніше: 27 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОЙШЛА В ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1Депутати виділили кошти на придбання засобів індивідуального захисту для особового складу 10 ДПРЧ, погодили виділення коштів на дофінасування КНП "Новоград-Волинське міськрайСМО" та Управління соціального захисту населення, також на ремонт системи опаленняя Пилиповицької ЗОШ та співфінансування НУШ.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ДЕПУТАТИ ЗБЕРУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

дистГолова постійної комісії з бюджету, комунальної власності, транспорту та зв’язку, Микола Іванюк, ознайомився із планом засідання та висловив думку провести засідання дистанційно. Таке рішення пов'язане із поширення захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVІD-19 на території країни.

Детальніше: ДЕПУТАТИ ЗБЕРУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ 31 БЕРЕЗНЯ

DSC 059331 березня 2020 року відбулась президія районної ради, де було запропоновано у звязку з поширення захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVІD-19 та необхідністю виділення додаткових коштів на подолання інфекції, перенести засідання чергової 27 сесії районної ради на 10.04.2020 рік та провести сесію в закритому режимі.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ 31 БЕРЕЗНЯ

ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ

березШановні жінки Новоград-Волинського району!
Поважні жінки-депутати районної ради!

Вітаю з Міжнародним жіночим днем!

Нехай весна квітне не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих. Щастя, благополуччя і гармонії. Бажаю, щоб всі ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми, щоб у вашому домі завжди було затишно і тепло. Нехай все в житті буде як у найсміливіших мріях!

Зінаїда ЛЯХОВИЧ, заступник голови районної ради

НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

1Очільники району, сільські голови та медики обговорили сьогодні на нараді підготовку до профілактичних та проведення протиепідемічних заходів з попередження, виявлення та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на території Новоград-Волинського району.

Детальніше: НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РАЙОНУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ "СЕЗОНУ ТИШІ" РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ

11На засіданні постійних комісій районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування опрацювали

Детальніше: ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РАЙОНУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ "СЕЗОНУ ТИШІ" РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

1Депутати почали підготовку до чергової сесії районної ради.
На засіданні постійної комісії районної ради розглянули звіт про виконання економічного та соціального розвитку за 2019 рік, перелік змін до районних програм та винесли дві нові програми на пленарне засідання. Також розглянули листи, що надійшли до районної ради та адміністрації.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

3В день пам'яті воїнів-інтернаціоналістів заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович та голова районної державної адміністрації Сергій Литвинчук взяли участь в урочистій ході присвяченій 31-й річниці виведення військ з Афганістану. В пам'ять про Героїв Небесної сотні поклали квітів біля меморіалу.

Детальніше: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини