Районне свято фізичної культури і спорту

DSC 0653
DSC 0347
DSC 0348
DSC 0351
DSC 0354
DSC 0357
DSC 0360
DSC 0362
DSC 0377
DSC 0395
DSC 0442
DSC 0456
DSC 0464
DSC 0478
DSC 0507
DSC 0556

       Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у вересні відзначається день фізичної культури і спорту - свято сили, краси, здоров'я, гармонії.

       11 вересня, у великому залі Будинку рад відбувся захід, присвячений цьому Дню. Сюди були запрошені кращі люди району зі світу спорту.

       «За останніми підсумками рейтингу розвитку фізичної культури і спорту серед міст і районів Житомирської області, Новоград-Волинський район займає 1 місце серед районів області та поступається лише місту Житомиру, що є відмінним показником. Тому дякую вам за старання, за нелегку працю на благо нашого краю», - зазначив Володимир Михнюк.

      Честь вручити нагороди кращим фахівцям, тренерам, спортсменам, вчителям фізичного виховання мали голова райдержадміністрації Володимир Михнюк та заступник голови районної ради Дмитро Рудницький.

      Під час заходу прозвучало багато теплих слів на адресу людей спорту. До привітань також приєднались Вокальний ансамбль «Чарівниці» (художній керівник - Заслужений працівник культури України Валерій Примак) та юні таланти Тетяна Редька і Юлія Медецька.

       Святкувати цей день мають право не тільки спортсмени, тренери, вчителі фізичного виховання, а ще й всі люди нашої держави, які прагнуть вести здоровий спосіб життя. Отже кожна людина ще з малку повинна займатися спортом, тому що спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Сьогодні здоровий спосіб життя стає усе більш популярним у нашому суспільстві, і насамперед це викликано бажанням людей самих різних поколінь зберігати молодість і здоров'я.
Список нагороджених

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини Районне свято фізичної культури і спорту