Відкриття меморіальних дошок ...

1432470092
DSC 0235 Копировать
DSC 0242 Копировать
DSC 0254 Копировать
DSC 0263 Копировать
DSC 0286 Копировать
DSC 0294 Копировать
DSC 0345 Копировать
DSC 0346 Копировать
DSC 0369 Копировать
DSC 0397 Копировать
DSC 0412 Копировать
DSC 0453 Копировать

           Вчора, 25 травня в Новоград-Волинському районі відкрили дві меморіальні дошки на честь загиблих військовослужбовців з району, які воювали на Сході країни. Участь у відритті меморіальних дощок узяли: заступник голови районної ради Д.В. Рудницький, голова райдержадміністрації В.В. Михнюк та заступник голови райдержадміністрації Н.В. Даниленко.

                У селі Поліянівка на фасаді Поліянівської ЗОШ відкрили дошку загиблому Котвіцькому Володимиру Вікторовичу, старшому солдату строкової служби, 26-ї окремої артилерійської бригади, що дислокується у місті Бердичів. 18 квітня 2014 року Володя відслужив рік та мав звільнитися зі Збройних сил. Але у зв'язку з подіями, які розгорнулися в Україні, військову частину перекинули на полігон у Херсонську область. Артилеристи знаходились на позиціях з метою посилення охорони південного державного кордону. Під час навчань в ході переміщення з позиції на позицію сталася пожежа та вибух в одній з самохідних артилерійських установок (САУ). Володя загинув на місці, не доживши два місяці до свого двадцятиріччя.

                 У селі Жолобне на фасаді школи відкрили дошку загиблому Сахнюку Богдану Петровичу, старшому солдату 30-ї окремої механізованої бригади, який проходив військову службу за контрактом. Виконуючи свій військовий обов'язок, Богдан брав активну участь у миротворчих місіях, підтримуючи мир та стабільність у Сьєра Леоне та Косово. У зв'язку з подіями, які розгорнулися в Україні, став на захист Вітчизни. Загинув 13 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання в ході проведення антитерористичної операції в районі села Степанівка Шахтарського району Донецької області. І лише 27 лютого 2015 року знайшов свій останній прихисток і спокій у рідній Жолобненській землі.

Фото сектора інформаційної діяльності та комунікацій РДА

 

 

 

 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини Відкриття меморіальних дошок ...