Нарада з питань будівництва надземних переходів та автомобільної дороги с. Стара Рудня - с. Малинівка

19 вересня о 10-00 голова районної ради Ф.В. Весельський провів нараду з питань будівництва надземних переходів та автомобільної дороги с. Стара Рудня - с. Малинівка. У нараді також взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації  Кирилюк Р.М. ; заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області - Мирончук В.О. ; заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області - Гавриловський В.І. ; проектант кошторисів Служби автомобільних доріг у Житомирській області - Дідяєва В.А. ; проектант Служби автомобільних доріг у Житомирській області - Присяжнюк В.А. та інші.

Порядок денний :
1. Про будівництво надземних пішохідних переходів на трасі Київ-Чоп у селах Броники та Пилиповичі.
2. Про будівництво автомобільної дороги загального значення с.Стара Рудня – с.Малинівка.

При вирішенні 1 питання виступив голова районної ради Ф.В. Весельський, який відмітив, що починаючи з 2011 року районна і сільські ради піднімають питання будівництва надземних пішохідних переходів у селах Броники, Нова Романівка, Пилиповичі, Дідовичі та Піщів. Були направлені листи на адреси: Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор», Служби автомобільних доріг у Житомирській області. У 2014 році в даних населених пунктах були встановлені дорожні знаки на білому фоні, проте цього виявилося замало. На трасі продовжують гинути пішоходи. А тому в 2014 році направлено клопотання щодо будівництва надземних пішохідних переходів. Сьогоднішня нарада пов'язана з вищевикладеною проблемою.

Вирішили:
1. Брониківській (Залевська Н.Ф.) та Пилиповицькій (Панфелюк Н.В.) сільським радам у термін до 01.10.2014 року подати Службі автомобільних доріг у Житомирській області протоколи громадських слухань по ситуації, яка склалася із загибеллю людей на трасі Київ-Чоп та будівництва надземних пішохідних переходів.
2. Відділу містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації (Бучинська С.А.) на протязі 10-ти днів надати містобудівні умови.
3. Районній державній адміністрації (Кирилюк Р.М.) погодити дані проекти.
4. Службі автомобільних доріг у Житомирській області завершити оформлення та проведення експертизи проектно-кошторисних документацій.

При вирішенні питання щодо будівництва автомобільної дороги загального значення с. Стара Рудня - с. Малинівка виступив Мирончук В.О., який який зауважив, що протягом 2011-2013 років розпочато будівництво автомобільної дороги загального значення між селами Стара Рудня – Малинівка, яка сполучає Новоград-Волинський та Червоноармійський райони; виготовлення проектно-кошторисної документації. Проте, щоб передати проект на експертизу необхідно розробити проекти землевпорядкування та погодити містобудівні умови.
Вирішили:
1. Районній державній адміністрації (Кирилюк Р.М.), Поліянівській сільській раді (Заєць М.Д.) в межах своєї компетенції розглянути, прискорити і погодити відповідну документацію.
2. Управлінню Держземагенства в Новоград-Волинському районі (Тимощук М.С.) сприяти в комплектуванні документації по проекту земле відведення.
3. Службі автомобільних доріг у Житомирській області завершити оформлення та проведення експертизи проектно-кошторисної документації.

DSCN6802 Копировать

DSCN6804 Копировать

DSCN6801 Копировать

DSCN6798 Копировать

DSCN6799 Копировать

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини Нарада з питань будівництва надземних переходів та автомобільної дороги с. Стара Рудня - с. Малинівка