Голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий перебував з робочим візитом у місті Житомир

IMG-90b6e81050b8253b2974a1755c1318c3-V

26 листопада голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий на запрошення голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка взяв участь у зустрічі з Андрієм Ілларіоновим - експертом UIF, економістом, опозиційним російським політиком та Вадимом Денисенко - виконавчим директором ГО «Український інститут майбутнього», журналістом, політологом, депутатом VIII скликання, представником уряду у Верховній Раді 2018-2019 років. 

 На зустрічі, яка проходила у місті Житомир в Gnatyuk Art Center, Андрій Ілларіонов презентував, а Український інститут майбутнього представив - програму розвитку економіки «Трильйон доларів для України». Головна мета програми - розпочати суспільний діалог щодо необхідності сталого економічного зростання, основними факторами якого є: стійкість до зовнішніх ризиків і загроз (справжній суверенітет), верховенство права та розмір держави в економіці (співвідношення перерозподілу доходів під впливом держави через податки).
 Детальніше на сайті Житомирської обласної ради: https://bit.ly/3r9CkgU
Ви тут: Головна Новини Голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий перебував з робочим візитом у місті Житомир