27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

3-2

Шановні жителі Новоград-Волинського району! Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, що загинули від голоду у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Найбільшою трагедією в історії України став Голодомор 1932-1933 років, який у багатьох країнах світу нині визнано геноцидом українського народу.

Цей злочин тоталітарного режиму назавжди змінив хід історії українського народу. Він став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю. Голодомор не лише фізично знищував людей. Він мав викликати покору і страх. Десятиліттями нам забороняли навіть згадувати про ті страшні події. Але український народ виявив стійкість. Завдяки вірі у свої сили, споконвічному прагненню до свободи та незалежності – ми вистояли.

Сьогодні маленький вогник свічки об’єднує нас у спільній молитві за душі жертв Голодомору. Ми також згадуємо тих, хто ділився останнім шматком хліба і рятував співвітчизників від смерті.

Нехай у житті жодного українця ніколи не повторяться ці жахіття, і наші діти та онуки не знатимуть, якою страшною бідою є голод.

Ми не забули.

Ми пам’ятаємо.

Вічна пам’ять усім безвинним жертвам голодоморів…

З повагою Артур Загривий, голова Новоград-Волинської районної ради

Ви тут: Головна Новини 27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів