На засіданні постійної комісії розглянули питання в рамках підготовки до чергової сесії

received 419637759775610
245835479 1201548606997964 221611662979401350 n

У ході підготовки до восьмої сесії Новоград-Волинської районної ради, 20 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку.

Провів засідання заступник голови комісії Григорій Шроль. Участь взяли: голова районної ради Артур Загривий, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Руслан Лавренчук, голова районної державної адміністрації В'ячеслав Авраменко, його перший заступник Іван Туровський, працівники районної ради та райдержадміністрації, запрошені.

На початку засідання про стан поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Новоград-Волинського району проінформував генеральний директор КНП "Новоград-Волинське міськрай ТМО" Василь Борис. Відтак, у районі епідситуація на коронавірусну інфекцію ускладнюється. Станом на 20 жовтня у лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19 та запаленням легень перебуває – 100 хворих. З підозрою на коронавірусну інфекцію та запаленням легень – 6 хворих. У важкому стані – 70 хворих, в т.ч. 6 пацієнтів на апараті штучної вентиляції легень та 64 на кисневій підтримці. Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває – 106 пацієнтів, загальний стан хворих від середнього до важкого ступеня. За останню добу від ускладнень від коронавірусної інфекції помер 74 річний мешканець району.
Василь Миколайович наголосив, що у зв’язку з епідемічною ситуацією щодо коронавірусної інфекції необхідно дотримуватися карантину в громадських місцях, закладах освіти, на роботі та в побуті; одягати захисні маски та дотримуватися відповідної дистанції. При погіршенні самопочуття не займайтися самолікуванням та звертайтися до свого сімейного лікаря в телефонному режимі. Щоб уберегтися від тяжкого перебігу коронавірусної інфекції - вакцинуватися.
Під час засідання члени постійної комісії розглянули питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік", "Про внесення змін до рішення районної ради від 29.04.2021 №68 "Програма фінансового забезпечення функціонування Новоград-Волинської районної державної адміністрації для виконання делегованих повноважень виконавчої влади та їх реалізації на 2021-2022 роки", "Про внесення змін до рішення районної ради від 29.04.2021 №75 "Про оренду майна спільної власності територіальних громад району", питання комунальної власності та заслухали звіт щодо фінансового стану КП "Полісся-Фарм".
Місцеві обранці обговорили депутатські звернення від ПП "Європейська Солідарність" щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році та щодо недопущення підвищення тарифів і забезпечення їх обгрунтованого рівня. А також депутатське звернення від ПП "Наш край" щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. та справедливу тарифікацію опалення та постачання гарячої води.
Крім того, було розглянуто листи, які надійшли на адресу районної ради у міжсесійний період та відповіді на листи і звернення районної ради.
Нагадаємо, що пленарне засідання восьмої сесії Новоград-Волинської районної ради восьмого скликання відбудеться 22 жовтня о 10:00 год. в залі засідань Будинку рад (розпорядження: https://bit.ly/2W6lxhH).
Попередньо питання порядку денного чергової сесії були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради 23 вересня: https://bit.ly/3G8BXbE, та 24 вересня: https://bit.ly/3G2HBfh.
Ви тут: Головна Новини На засіданні постійної комісії розглянули питання в рамках підготовки до чергової сесії