У Новоград-Волинському районі вшанували подвиг партизанів та підпільників

242491041 1057602318316405 7286758111987315351 n

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави – свято мужніх, сильних духом людей, які не шкодували свого життя для перемоги над нацизмом. 

Цього дня голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий, голова районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, голова Чижівської сільської ТГ Аркадій Ратушнюк, голова Городницької селищної ТГ Іван Онищук, а також голова районної ради ветеранів Петро Фатенко та представники ветеранської організації, хвилиною мовчання вшанували героїчний подвиг українських партизан і підпільників, які боролися з нацистськими окупантами на території України, в тому числі й Новоград-Волинського району, в роки Другої світової війни.

На знак пошани та поваги до всіх, хто в тилу ворога, з мужністю і героїзмом, виборювали незалежність нашої Батьківщини від нацистських загарбників, живі квіти лягли до підніжжя Меморіалу партизанів та підпільників в селі Мала Цвіля Чижівської сільської територіальної громади та до Меморіального комплексу партизанської Слави «Партизанський дуб» неподалік смт. Городниця.

Присутні згадали добрим словом усіх героїв, адже доки ми пам'ятаємо про їх подвиги та боротьбу вона вічно житиме в наших серцях. 

 

Ви тут: Головна Новини У Новоград-Волинському районі вшанували подвиг партизанів та підпільників