Відпочив – прибери за собою!

прибери
Збираючись на відпочинок візьміть з собою пакети для сміття. "Хочеш змінити світ – почни з себе"!. Все частіше під час прогулянок у лісі, парку, біля води ми спостерігаємо купи сміття, кожен, хто залишив після себе це сміття вважає, що воно саме собою десь подінеться. Священний обов’язок кожного з нас полягає у постійній турботі про навколишнє середовище, а отже й про себе. Дехто вважає, що нічого не трапиться, якщо він викине папірець, недопалок, пляшку з під напою чи залишить недоїдки в лісі, парку, або сквері, а насправді ми бачимо навкруги купи сміття. Якщо ми не будемо піклуватися про чистоту довкілля, то не зможемо повноцінно жити. І це повинен розуміти кожен.
Можливо, вам здається, що старань однієї людини недостатньо, щоб зберегти чистоту і не допустити погіршення стану навколишнього середовища, але це не так. Навіть одна людина, змінивши свій спосіб життя, може вплинути на навколишнє середовище – покращити його екологічний стан. Всі ми повинні пам’ятати, що чистота навколишнього середовища в першу чергу залежить від кожного з нас.
Державна екологічна інспекція Поліського округу закликає всіх мешканців Житомирської та Рівненської областей, а також їх гостей - будьте свідомими громадянами і не забруднюйте улюблені місця відпочинку. Дотримуйтесь санітарних норм та прибирайте сміття за собою після прогулянки у лісі, парку, під час відпочинку на узбережжі.
Відпочив - прибери за собою або винеси сміття до урни чи контейнеру.
Пам’ятайте, чистота – дзеркало душі людини.
 

 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини Відпочив – прибери за собою!