Сьогодні вся Україна, весь український народ святкує День Соборності України

4
1
2
3
5
6
7
Саме в цей день 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
В цей пам’ятний день, голова Новоград-Волинської районної ради та керівники Новоград-Волинської, Корецької та Пулинської райдержадміністрацій зустрілись на межі двох областей – Житомирської та Рівненської, щоб передати рушник-єднання ( символ єдності та дружби), який вишивали майстрині п’яти районів.
Традиційно щороку, на цьому місці зустрічаються мешканці сусідніх громад, щоб створити живий ланцюг єднання. Але сьогодні, через карантинні умови це не можливо.
З нагоди державного свята, щиро вітаємо всіх жителів Новогра-Волинського району з Днем Соборності та Свободи України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної країни!
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини Сьогодні вся Україна, весь український народ святкує День Соборності України