РОБОЧА ГРУПА ДОСЛІДИЛА РОБОТУ ЧИЖІВСЬКОЇ МІНІ ГЕС. ЗНАЙОМТЕСЬ З РЕЗУЛЬТАТАМИ.

20202
123456
Вкрай занепокоєні проблемами районної артерії – річки Случ, представники місцевої та районної влади: голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович,
заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік та голова Чижівської ОТГ Аркадій Ратушнюк зустрілись з представниками ТОВ «Гідроенергоінвест» - технічним директором Сергієм Наконечним та начальником відділу техногенно-екологічної безпеки Євгеном Сенча. Під час візиту детально обговорили питання гідрологічної ситуації в басейні р.Случ, а саме роботу МГЕС в селі Чижівка Новоград-Волинського району та накопичення водного ресурсу в річці довгий час, що призводить до пересихання її вниз по течії.
Зі слів  керівників підприємства гідроелектростанція працює у відповідності до Правил експлуатації водогосподарської системи, затверджених Державним агентством водних ресурсів України, відповідно до яких має забезпечувати екологічні витрати 2,39 м.куб/сек. Але розрахунок цих санітарних витрат був зроблений по середньобагаторічному значенню «водності» р.Случ, і в разі погіршення гідрологічного режиму річки Случ та відсутності опадів, може спричинити пониження верхнього бар’єру Чижівського ставу. Що й сталося. Тож ТОВ «Гідроенергоінвест» звернулось до Житомирського обласного управління водних ресурсів з метою тимчасового зменшення екологічних витрат з Чижівського ставу до 1,5 м.куб/сек. Це дозволить стабілізувати ситуацію та уникнути замілення річки нижче за течією від МГЕС.
Розуміючи всю важливість даного питання та задля збереження життєдіяльності Случі, керівництво МГЕС пообіцяло зробити все можливе задля урегулювання ситуації.
Також на фото ви можете ознайомитись з копією висновку Міністерства екології та природних ресурсів України по матеріалам оцінки впливів на навколишнє середовище «Міні ГЕС в селі Чижівка, Новоград-Волинського району, Житомирської області».

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини РОБОЧА ГРУПА ДОСЛІДИЛА РОБОТУ ЧИЖІВСЬКОЇ МІНІ ГЕС. ЗНАЙОМТЕСЬ З РЕЗУЛЬТАТАМИ.