ДЕПУТАТИ РОЗПОЧАЛИ ПІДГОТОВКУ ДО НАСТУПНОЇ СЕСІЇ

1Над підготовкою до 16 сесії районної ради активно працюють депутати в постійних комісіях.
Під головуванням Миколи Іванюка та за участі заступника голови районної ради Зінаїди Ляхович відбулось спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

Детальніше: ДЕПУТАТИ РОЗПОЧАЛИ ПІДГОТОВКУ ДО НАСТУПНОЇ СЕСІЇ

НА КОМІСІЇ ВИРІШУВАЛИ ПИТАННЯ БУДІВНИЦТВА МІНІ-ГЕС НА РІЧЦІ СЛУЧ

1Питання доцільності будівництва міні-ГЕС на річці Случ Новоград-Волинського району розглянули на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів із питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування під головуванням Ігоря Михнюка. Начальник Новоград-Волинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Коваль,

Детальніше: НА КОМІСІЇ ВИРІШУВАЛИ ПИТАННЯ БУДІВНИЦТВА МІНІ-ГЕС НА РІЧЦІ СЛУЧ

НАРАДА З ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ЗА ЕКОЛОГІЧНИМ СТАНОМ РІЧКИ СЛУЧ

1Дмитро Рудницький провів нараду з питань здійснення громадського контролю за екологічним станом річки Случ в межах Новоград-Волинського району за участю всіх громадських організацій міста та району.
До обговорення шляхів покращення екологічної ситуації долучився депутат обласної ради Віктор Мельник.

Детальніше: НАРАДА З ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ЗА ЕКОЛОГІЧНИМ СТАНОМ РІЧКИ СЛУЧ

ГРОМАДСЬКІСТЬ НА ЗАХИСТ РІЧКИ СЛУЧ

1Вчора відбулась зустріч голови районної ради Дмитра Рудницького, громадських активістів Новоград-Волинського та Баранівського районів, також представників влади міста Новоград-Волинський та району. Об’єктом зустрічі стало критичне забруднення річки Случ.
Після безрезультатної трирічної переписки із органами влади, протестів та мітингів під стінами паперової фабрики, громадськість налаштована рішуче.

Детальніше: ГРОМАДСЬКІСТЬ НА ЗАХИСТ РІЧКИ СЛУЧ

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ZHUKFEST

1Учасники ZHUKFEST (Всеукраїнський Шкільний Кінофестиваль) вчились сьогодні знімати та монтувати фільм.
За завчасно написаним сценарієм Богдана Яремчука учні міських та районних шкіл вчились пошагово створювати фільм на теренах НВК ім. Лесі Українки.

Детальніше: МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ZHUKFEST

«ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР» В «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

1На «випускний вечір» в «Університет третього віку» завітала заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович.
Словами вдячності та поваги Зінаїда Миколаївна привітала випускників 2017-2018 навчального року та колектив Ярунського відділення денного перебування терцентру Новоград-Волинського району.

Детальніше: «ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР» В «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

ВІТАННЯ ЖУРНАЛІСТАМ

1Заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович привітала журналістів із професійним святом.
«Бажаю вам невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, інформаційний продукт – яскравим, а гонорари – високими. Нехай

Детальніше: ВІТАННЯ ЖУРНАЛІСТАМ

НАРАД СПРЯМОВАНА НА ПОКРАЩЕННЯ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

1Голова районної ради Дмитро Рудницький провів нараду з питань виконання районного бюджету та програми економічного та соціального розвитку району за 2018 рік, фінансового стану закладів охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту населення.

Детальніше: НАРАД СПРЯМОВАНА НА ПОКРАЩЕННЯ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

ШЛЯХИ РЕФОРМУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ В НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

2Процес реформування медицини, моделі та варіанти функціонування медичних закладів в районі презентували лікарям та сільським головам сьогодні.

Детальніше: ШЛЯХИ РЕФОРМУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ В НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ В СУСЛАХ

громадВ Суслівській сільській раді пройдуть громадські слухання "Про детальний план території земельної ділянки на територирії Суслівськлї сільської ради, яка знахоиться за адресою:  вул. І.Тимощука, с. Сусли Новоград-Волинського району Житомирської області".
Бажаючі можуть прийнятиучасть 01.06.2018 о 10.00 в приміщенні сільської ради.

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини