Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді України

proekt zakonКомітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 1 липня рекомендував Верховній Раді прийняти Проєкт Постанови №3650 про утворення та ліквідацію районів.
Як зазначається на сайті Децентралізація з посиланням на Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, утворення нових районів забезпечить відповідність системи адміністративно-територіального устрою

Детальніше: Постанова про утворення та ліквідацію районів готова до розгляду у Верховній Раді України

ВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖСЛУЖБИ

1Заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович привітала колектив районної державної адміністрації із професійним святом - Днем державної служби.
"Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Новоград-Волинського краю.

Детальніше: ВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖСЛУЖБИ

Початок німецького наступу на СРСР. 22 червня в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

122 червня 1941 року почалася німецько-радянська війна — частина Другої світової війни, в якій Україна зазнала найбільших втрат з усіх країн світу. У цей день в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Традиційно, в цей день, заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович, голова районної державної адміністрації Сергій Литвинчук,

Детальніше: Початок німецького наступу на СРСР. 22 червня в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв...

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

20На засіданні постійних комісій районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування розглянули питання забруднення річки Случ.

Детальніше: СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ЗАСІДАННЯМ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗПОЧАЛАСЬ ПІДГОТОВКА ДО 28 СЕСІЇ

1Сьогодні на засіданні президії районної ради затвердили перелік питань 28 сесії районної ради, яка запланована на липень 2020 року.

Детальніше: ЗАСІДАННЯМ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗПОЧАЛАСЬ ПІДГОТОВКА ДО 28 СЕСІЇ

8-9 ТРАВНЯ - ДНІ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

1В День пам’яті та примирення, на передодні 75-річниці відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович та голова райдержадміністрації Сергій Литвинчук вшанували пам’ять загиблих захисників, які боролись за Україну.

Детальніше: 8-9 ТРАВНЯ - ДНІ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

27 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОЙШЛА В ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ

1В Новоград-Волинській районній раді відбулось чергове 27 пленарне засідання ради сьомого скликання під головуванням Зінаїди Ляхович. На порядку денному сесії було 27 питань, які завдяки серйозній і відповідальній роботі постійних комісій народні обранці опрацювали меньше ніж за 2 години.

Детальніше: 27 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОЙШЛА В ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1Депутати виділили кошти на придбання засобів індивідуального захисту для особового складу 10 ДПРЧ, погодили виділення коштів на дофінасування КНП "Новоград-Волинське міськрайСМО" та Управління соціального захисту населення, також на ремонт системи опаленняя Пилиповицької ЗОШ та співфінансування НУШ.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ДЕПУТАТИ ЗБЕРУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

дистГолова постійної комісії з бюджету, комунальної власності, транспорту та зв’язку, Микола Іванюк, ознайомився із планом засідання та висловив думку провести засідання дистанційно. Таке рішення пов'язане із поширення захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVІD-19 на території країни.

Детальніше: ДЕПУТАТИ ЗБЕРУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ 31 БЕРЕЗНЯ

DSC 059331 березня 2020 року відбулась президія районної ради, де було запропоновано у звязку з поширення захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVІD-19 та необхідністю виділення додаткових коштів на подолання інфекції, перенести засідання чергової 27 сесії районної ради на 10.04.2020 рік та провести сесію в закритому режимі.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ 31 БЕРЕЗНЯ

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини