17 квітня відзначає свій день народження депутат районної ради Кравець Віктор Антонович

KravetsЩиро бажаю Вам здійснення мрій, творчої наснаги та успіхів у всьому, а головне – міцного здоров’я і щастя в родині. Нехай у всіх справах Вас супроводжує удача, робота приносить тільки задоволення і щедрі результати, а кожен новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення. Завжди лише хороших новин і приємних подій, достатку, миру, злагоди та розмаїття перспектив!

З повагою Артур Загривий, голова районної ради

Розвиток інституту старост: Верховна Рада прийняла законопроект №4535

старости15 квітня 2021 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535. За це проголосували 239 народних депутатів. Як повідомлялося, законопроект, зокрема, пропонує перед внесенням кандидатури старости на розгляд ради громади, яка його затверджує і звільняє, обов’язково проводити громадське обговорення з мешканцями.

Відповідно до законопроекту, входження старости до складу виконавчого комітету ради громади вже не буде обов’язковим. Водночас, він матиме гарантоване право на участь та виступ на засіданнях ради, виконкому, інших органах ради.

Детальніше: Розвиток інституту старост: Верховна Рада прийняла законопроект №4535

Позиційні документи щодо захисту прав та інтересів районних і обласних рад в контексті децентралізації

УАРОРНа сайті Української асоціації районних та обласних рад працює розділ «Позиційні документи #УАРОР», і він постійно оновлюється. Останніми додано Пропозиції до нової редакції ЗУ "Про місцеве самоврядування" та Звернення до Керівника Офісу Президента України щодо вирішення проблем районних рад.
Слідкуйте за посиланням - http://uaror.org.ua/?page_id=21767

Децентралізація: питання планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та громад обговорюватимуть 20 квітня на конференції

174068354 1082082528944573 5134894118489411540 n20 квітня 2021 року о 09:30 розпочнеться конференція “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, присвячена питанням планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та територіальних громад. Захід організовано Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримки проєкту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business. Обговорення буде корисним для усіх, хто цікавиться політикою розвитку підприємництва, інструментами або кращими практиками, які вже впроваджені в регіонах та громадах України.

Детальніше: Децентралізація: питання планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні...

Успішні та спроможні громади – спільна мета керівництва та голів територіальних громад Новоград-Волинського району

173990830 1082017995617693 7520386319572082240 n14 квітня голова районної ради Артур Загривий взяв участь у нараді голови райдержадміністрації В’ячеслава Авраменка із міськими, селищними, сільськими головами, керівниками сільськогосподарських та лісогосподарських підприємств, приватними перевізниками. Під час робочої зустрічі обговорювали спільні питання територіальних громад Новоград-Волинського району. Нагадаємо, що в новоутвореному районі їх 12: Баранівська, Новоград-Волинська міські, Городницька, Довбиська, Ємільчинська селищні та Барашівська, Брониківська, Дубрівська, Піщівська, Стриївська, Чижівська, Ярунська сільські територіальні громади.

Детальніше: Успішні та спроможні громади – спільна мета керівництва та голів територіальних громад...

Висадили 16 тисяч саджанців сосни і берези в рамках акції «Створюємо ліси разом»

1122З 21 березня по 17 квітня у державних лісових господарствах країни проходить загальноукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України. Відтак, на запрошення директора ДП «Новоград-Волинський лісгосп АПК» Сергія Яремчука, 13 квітня на території Брониківської громади Лебедівського старостинського округу до зазначеної ініціативи долучилися голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий, голова районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Туровський, голова Брониківської сільської територіальної громади Надія Залевська, працівники райради та РДА, депутати.

Детальніше: Висадили 16 тисяч саджанців сосни і берези в рамках акції «Створюємо ліси разом»

12 квітня відзначає свій день народження депутат районної ради Шроль Григорій Володимирович

ШрольБажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя і добра. Нехай завжди супроводжує вдача, серце зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються безмежною радістю, світлом і любов’ю рідних та близьких.

Творчої наснаги у професійній діяльності, море гідних ідей і перспектив, приємних зустрічей та цікавих подій. Успіхів у всіх починаннях і впевненої реалізації нових проєктів!

З повагою
Артур Загривий, голова районної ради

"Створюємо ліси разом"

Близько 2-х гектарів сіянців сосни висадили 9 квітня на лісових ділянках поблизу смт. Городниця. Участь у весняній Всеукраїнській акції "Створюємо ліси разом" взяли голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий, голова районної державної адміністрації В'ячеслав Авраменко, працівники райради та райдержадміністрації, а також місцеві депутати, які відгукнулись на запрошення депутата Житомирської обласної ради, директора ДП «Городницьке лісове господарство» Віктора Мельника.

Для більшості присутніх створення лісових культур справа знайома. Тож прослухавши обов’язковий інструктаж головного лісничого Леонтія Валєнкевича всі дружньо взялися до роботи. Вже за кілька годин злагодженої праці лісові ділянки поповнилися молодими насадженнями. Загалом, висадили 12 тисяч саджанців. 

Детальніше: "Створюємо ліси разом"

Не підпалюй! Не вбивай життя!

Випалювання сухої рослинності - злочин! Бережіть природу, життя тварин та людей, цінуйте працю тих, хто протистоїть смертельній небезпеці заради порятунку інших. 

Категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності, на полях та кидати недопалки чи сірники у траву.

ПАМ'ЯТАЙТЕ, на місці підпалу нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, а часто не відновлюється НІКОЛИ. В природі усе влаштовано розумно і раціонально. Підпали шкодять траві, кущам, плазунам, комахам, усьому живому мікросвіту.

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Державна фінансова підтримка сільгосптоваровиробників як один з інструментів розвитку сільських територій

Уряд розширив напрямки бюджетної програми з надання державної фінансової підтримки для сільськогосподарських товаровиробників. Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 7 квітня. Спеціально для «Децентралізацї» експерт з фінансів та інструментів регіонального і місцевого розвитку Яніна Казюк пояснила деталі. За її словами, всього в Державному бюджеті на 2021 рік передбачено на підтримку сільськогосподарських товаровиробників 4,5 млрд грн. Головним розпорядником коштів бюджетної програми та відповідальним виконавцем є Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Відомство затверджує розподіл цих коштів. Тепер Уряд розширив перелік напрямків, за якими можна отримати державну фінансову підтримку:

Детальніше: Державна фінансова підтримка сільгосптоваровиробників як один з інструментів розвитку сільських...

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини