Спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення

DSC 0482
18 лютого 2019 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення під головуванням Миколи Іванюка та Юрія Скрипнюка.

Детальніше: Спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку,...

ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

6В Новоград-Волинську відбулися урочисті заходи з вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Минуло 30 років з війни в Афганістані, але її пам’ятають і досі.
Тож вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся, прийшли їхні побратими та небайдужі містяни.

Детальніше: ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ МІСТА ТА РАЙОНУ ОБГОВОРЮВАЛИ НА ПОСТІЙНІЙ КОМІСІЇ

1До питання встановлення системи «Безпечне місто» в чергове повернулись депутати на спільному засіданні постійних комісій районної ради.
Дана система передбачає встановлення відео нагляду на території Новоград-Волинського району, у всіх населених пунктах, в т.ч. і в місті Новоград-Волинський, а також за їх межами. За її допомогою правоохоронці зможуть вести контроль над злочинністю та швидше розкривати злочини.
Селищний та сільські голови, що були запрошені на комісію, висловились в підтримку даного проекту.

Детальніше: ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ МІСТА ТА РАЙОНУ ОБГОВОРЮВАЛИ НА ПОСТІЙНІЙ КОМІСІЇ

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИЙ СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПОПРАЦЮВАЛИ НАД ПЛАНАМИ РОБОТИ НА ЦЕЙ РІК

15Дмитро Рудницький зустрівся із головою Молодіжної ради та її заступниками, щоб напацювати разом план роботи ради на 2019 рік.
Креативними та практичними ідеями розпланували весь рік, тому чекайте нової інформації про діяльність Молодіжної ради вже зовсім скоро.

Детальніше: ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИЙ СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПОПРАЦЮВАЛИ НАД ПЛАНАМИ РОБОТИ НА ЦЕЙ РІК

ТРЕНІНГ "АКТИВІЗАЦІЯ МОЛОДІ ГРОМАДИ"ДЛЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

1Дмитро Рудницький, голова районної ради, та Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування, працювали з Молодіжною радою над активізацією молоді громади.
Тренер, Дмитро Клименко,

Детальніше: ТРЕНІНГ "АКТИВІЗАЦІЯ МОЛОДІ ГРОМАДИ"ДЛЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

ЗАСІДАНЯМ ПРЕЗИДІЇ РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО 19 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

1Депутати Новоград-Волинської районної ради погодили низку питань, що виноситимуться на 19 сесію районної ради та визначили дату проведення, затвердили графік постійних комісії районної ради на засіданні президії під головуванням Дмитра Рудницького.

Детальніше: ЗАСІДАНЯМ ПРЕЗИДІЇ РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО 19 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

МОЛОДЬ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

DSC 0044За ініціативи та підтримки голови районної ради Дмитра Рудницького Молодіжна рада розпочала свою діяльність з візиту до Верховної Ради України. Молодь познайомили із процесом роботи вищого законодавчого органу та її історією.
Діти «приміряли» крісла в Сесійному залі та пройшли коридорами ради поруч із народними обранцями. Відпочили та поновили

Детальніше: МОЛОДЬ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

МОЛОДІЖНА РАДА ВИЗНАЧИЛАСЬ ІЗ КЕРІВНИМ СКЛАДОМ

16Дмитро Рудницький, голова районної ради, зібрав Молодіжну раду, що має стати комунікатором між органами місцевого самоврядування.
Сьогодні, на установчому засіданні, актив молоді району визначив хто очолить Молодіжну раду та напрямки роботи організації.
Отож, головою Молодіжної ради обрали Дарію Усенко (с.Колодянка). Також визначили заступників, діяльність яких розділили на три напрямки.

Детальніше: МОЛОДІЖНА РАДА ВИЗНАЧИЛАСЬ ІЗ КЕРІВНИМ СКЛАДОМ

ДМИТРО РУДНИЦЬКИЙ СКЛИКАВ НОВУ РАДУ

1Голова районної ради створив новий у районі орган самоврядування – Молодіжну раду.
10 січня він скликав 26 президентів шкіл, коледжів, технікумів та училища міста і району, щоб згуртувати дітей та залучити до формування молодіжної політики.
Президенти навчальних закладів

Детальніше: ДМИТРО РУДНИЦЬКИЙ СКЛИКАВ НОВУ РАДУ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ!

156644Від усього серця вітаємо Вас із Новим 2019 роком !
 
Для кожного з нас рік, що минув, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. 
Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Бажаємо щоб Новий - 2019 рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.
Нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
З найкращими побажаннями
Голова ради Дмитро Рудницький,
депутатський корпус і виконавчий апарат Новоград-Волинської районної ради

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини