ВІТАННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

30Шановні захисники незалежної України!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
Шановні захисники України! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

В ГУЛЬСЬКУ НА ПЕРЕДОДНІ СВЯТА ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ

1Вчора, в Гульському будинку культури для місцевих жителів пройшов захід, присвячений держаному святу, на якому вшанували тих, хто захищав і продовжує захищати цілісність і незалежність нашої держави.

Детальніше: В ГУЛЬСЬКУ НА ПЕРЕДОДНІ СВЯТА ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ

ВІТАННЯ ОСВІТЯНАМ

1У переддень свята освітян заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович привітала вчителів та всіх причетних до цієї галузі.
«Я сама «зростала» у професійному плані на освітній ниві. І знаю на скільки це відповідальна справа. Бажаю вам невичерпного здоров’я та наснаги на розвиток справжнього професіонала своєї справи» - звернулась до присутніх заступник голови районної ради та вручила шістьом представникам цієї професії почесні грамоти та грамоти із грошовими преміями.

Детальніше: ВІТАННЯ ОСВІТЯНАМ

ФУТБОЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ" В ПИЛИПОВИЧАХ

1Футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу» об’єднав на Пилиповицькому шкільному стадіоні 11 команд навчальних закладів району.
Організаторам фестивалю, Житомирській обласній федерації футболу, та відмінній теплій осінній погоді вдалось провести гарне спортивне свято. Мета заходу: залучення до занять спортом дітей, пропаганда футболу та здорового способу життя серед учнівської молоді.

Детальніше: ФУТБОЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ" В ПИЛИПОВИЧАХ

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

трудоваЯкщо Ваші відносини з роботодавцем не оформлені або якщо у офіційній звітності зазначена лише частина Вашої фактичної зарплати – Ви стали жертвою практики виплати “чорної” зарплати.
Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни –

Детальніше: ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

пенс фонд22 серпня 2018 року уряд ухвалив постанову, згідно якої буде здійснено реорганізацію органів Фонду в 15 областях, в т.ч. в Житомирській області.
Пенсійний фонд України в Житомирській області, як і раніше, працюватиме за принципом поділу на фронт – офіс і бек – офіс.
Фронт – офіси будуть розміщені у кожній адміністративно – територіальній одиниці області і будуть працювати з громадянами та усіма відвідувачами що звертаються за пенсійними послугами.

Детальніше: ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

В РАЙОННІЙ РАДІ АКТИВНО ПРОХОДИТЬ ПІДГОТОВКА ДО 17 СЕСІЇ

1Над підготовкою до 17 сесії районної ради активно працюють депутати у постійних комісіях. Сьогодні, під головуванням Миколи Іванюка та Юрія Скрипнюка , та за участі голови районної ради Дмитра Рудницького відбулось спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

Детальніше: В РАЙОННІЙ РАДІ АКТИВНО ПРОХОДИТЬ ПІДГОТОВКА ДО 17 СЕСІЇ

ПИТАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАЙОННОЇ РАДИ

1Восени важливо провести гарну підготовку до зимового періоду. Тому саме з питань готовності закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в осінньо-зимовий період та про підготовку дорожнього комплексу району до вищевказаного періоду розпочали робочу зустріч депутати районної ради.

Детальніше: ПИТАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РАЙОННОЇ РАДИ

ЗАСІДАННЯМ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВИЗНАЧИЛИ ДАТУ НАСТУПНОЇ 17 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

1Під головуванням Дмитра Рудницького голови постійних комісій, фракцій та груп обговорили питання, що виноситимуться на наступну сесію районної ради 24 жовтня. Також погодили графік постійних комісій, на яких детально розберуть кожне питання.

Детальніше: ЗАСІДАННЯМ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВИЗНАЧИЛИ ДАТУ НАСТУПНОЇ 17 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

У Гульську продовжують роботи з реконструкції садочка за кошти ДФРР

сад На відкриття оновленого дитячого садочку у селі Гульськ Новоград-Волинського району чекають усі: і діти, і батьки, і вихователі, і вся громада. Основні будівельні та ремонтні роботи вже проведені, залишилося облаштувати подвір’я ДНЗ та облаштувати простір новими меблями.
Про це розповідає сільський голова Гульську Лариса Добровольська. Садочок ще не повністю укомплектований меблями, вони замовлені, але ще чекають на доставку.

Детальніше: У Гульську продовжують роботи з реконструкції садочка за кошти ДФРР

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини