ВІТАННЯ ДО СВЯТ

пасха4Вітаю православних християн з Вербною неділею, а католиків із Великоднем!

21 квітня, християни західного обряду відзначають Воскресіння Господнє, а православні та греко-католики святкують Вхід Господній до Єрусалима, або Вербну неділю.

Нехай ці дні утверджують наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Бажаю мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я та миру, віри і любові, благополуччя і процвітання нашій Україні.

Голова районної ради                    Дмитро Рудницький

 

Поповнили Парк пам’яті нескорених «Шевченківськими дубами», що на території Брониківської громади Новоград-Волинського району

1Учні загально освітньої школи №5 міста Новоград-Волинський та Брониківської громади висадили 100 саджанців нового покоління «Шевченківських дубів» на території парку.
Для акції «Дуби Шевченка Єднають Україну»,

Детальніше: Поповнили Парк пам’яті нескорених «Шевченківськими дубами», що на території Брониківської громади...

УТВОРЕННЯ ДІЛЬНИЧИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 65

Інформація про дільничі виборчі комісії в територіальному виборчому окрузі №65.

 

БОРОТЬБА ЗА РІЧКУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

7Дмитро Рудницький зібрав владу та актив Новограда-Волинського, Баранівки та Першотравенська. За результатами зборів складена вимога до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, Генерального прокурора України Юрія Луценка щодо

Детальніше: БОРОТЬБА ЗА РІЧКУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

ЗМІНИ ДО ДВК

3b2f7e72b09a7937370165e4a2cf600c-wide-bigДодаток 1        Додаток 2       Додаток 3

19 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

1В Новоград-Волинській районній раді відбулось чергове 19 пленарне засідання ради сьомого скликання під головуванням Дмитра Рудницького.
На порядку денному сесії було 22 питання, які завдяки серйозній і відповідальній роботі постійних комісій народні обранці опрацювали за 2 години.

Детальніше: 19 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

У НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

113 березня, під головуваанням Миколи Іванюка та за участі голови районної ради Дмитра Рудницького, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Даниленко відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, комунальної власності, транспорту та зв'язку.

Детальніше: У НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

УТВОРЕННЯ ДІЛЬНИЧИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 65

Інформація про дільничі виборчі комісії в територіальному виборчому окрузі №65.

Баранівський район

Ємільчинський район

Новоград-Волинський район

Пулинський район

Місто Новоград-Волинський

ШАНОВНІ ЖІНКИ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

8Нехай це свято весни та краси подарує вам гарний настрій, душевний спокій, гармонію та щирість почуттів, кожен ваш день буде сонячним і радісним, а у ваших серцях завжди панують любов та ніжність.
Бажаю вам гарних мрій і наснаги, щоб подолати усі перешкоди, які стоять на шляху до їх досягнення. Щастя вам, здоров'я, родинного затишку і добробуту.
Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!
 
Голова районної ради          Дмитро Рудницький

 

Новоград-Волинська районна рада висловлює співчуття Остапчуку В.І.

 
     
352471 news
      Новоград-Волинська районна рада висловлює глибоке співчуття секретарю Новоград-Волинської міської ради Остапчуку Василю Івановичу з приводу тяжкої втрати - передчасної смерті дочки Мар’яни.
     Немає нічого страшнішого і болючішого втрати дитини. Неможливо знайти таких слів підтримки, щоб хоч на краплю полегшити Ваш біль. Словами не залікувати в серці страшну рану, але світлі спогади про неї, завжди будуть сильніше смерті.

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини