ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ 31 БЕРЕЗНЯ

DSC 059331 березня 2020 року відбулась президія районної ради, де було запропоновано у звязку з поширення захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVІD-19 та необхідністю виділення додаткових коштів на подолання інфекції, перенести засідання чергової 27 сесії районної ради на 10.04.2020 рік та провести сесію в закритому режимі.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ 31 БЕРЕЗНЯ

ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ

березШановні жінки Новоград-Волинського району!
Поважні жінки-депутати районної ради!

Вітаю з Міжнародним жіночим днем!

Нехай весна квітне не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих. Щастя, благополуччя і гармонії. Бажаю, щоб всі ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми, щоб у вашому домі завжди було затишно і тепло. Нехай все в житті буде як у найсміливіших мріях!

Зінаїда ЛЯХОВИЧ, заступник голови районної ради

НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

1Очільники району, сільські голови та медики обговорили сьогодні на нараді підготовку до профілактичних та проведення протиепідемічних заходів з попередження, виявлення та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на території Новоград-Волинського району.

Детальніше: НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РАЙОНУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ "СЕЗОНУ ТИШІ" РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ

11На засіданні постійних комісій районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування опрацювали

Детальніше: ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РАЙОНУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ "СЕЗОНУ ТИШІ" РОЗГЛЯНУЛИ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

1Депутати почали підготовку до чергової сесії районної ради.
На засіданні постійної комісії районної ради розглянули звіт про виконання економічного та соціального розвитку за 2019 рік, перелік змін до районних програм та винесли дві нові програми на пленарне засідання. Також розглянули листи, що надійшли до районної ради та адміністрації.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

3В день пам'яті воїнів-інтернаціоналістів заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович та голова районної державної адміністрації Сергій Литвинчук взяли участь в урочистій ході присвяченій 31-й річниці виведення військ з Афганістану. В пам'ять про Героїв Небесної сотні поклали квітів біля меморіалу.

Детальніше: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

НА ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ ПОГОДИЛИ ПОРЯДОК ДЕННИЙ 27 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

125 питань порядку денного чергової сесії районної ради погодили на засіданні президії.
Депутати планують заслухати інформацію про роботу місцевої прокуратури та поліції

Детальніше: НА ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ ПОГОДИЛИ ПОРЯДОК ДЕННИЙ 27 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

УВАГА! ТРИВАЄ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ЩОРІЧНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ

декларацыяЗ 01.01.2020 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2019 рік.

Детальніше: УВАГА! ТРИВАЄ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ЩОРІЧНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ

26 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

1На 26 позачерговій сесії районної ради депутати одноголосно внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік. Зміни пов’язані із скороченням чисельності штату районної державної адміністрації, яке обумовило проведення реформи децентралізації.

Детальніше: 26 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ РОЗГЛЯНУТЬ НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ

1Скликати позачергову сесію районної ради вирішили депутати на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

Детальніше: ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ РОЗГЛЯНУТЬ НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Новини