Шановні друзі!


Рудницький Копировать      Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Голова Новоград-Волинської районної ради

   Дмитро Рудницький

Останні новини

ВАКАНТНА ПОСАДА

Тернівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера Тернівської сільської ради.
Вимоги до претендентів:
-освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,спеціаліста,
-стаж роботи у відповідній сфері або іншіх сферах,
-вільне володіння державною мовою .

Детальніше...

З ВІЗИТОМ ДО НОВОГРАД-ВОЛИНЩИНИ ЗАВІТАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ ІЗ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

1Голова районної ради Дмитро Рудницький зустрівся та поспілкувався із представниками міст Варшава, Пясечно та Гура Кальварія.
Після разом із заступником Зінаїдою Ляхович

Детальніше...

ПІДГОТОВКА ДО 18 СЕСІЇ

1Депутати Новоград-Волинської районної ради погодили низку питань, що виноситимуться на 18 сесію районної ради та визначили дату проведення, затвердили графік постійних комісії районної ради на засіданні президії під головуванням Дмитра Рудницького. Участь взяли перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович,

Детальніше...

Реєстрація на сайті

Інформаційні банери

prezedent
VRU
KMU
VSU
DPS
Oblrada
ODA
novaelita
Ви тут: Головна Головна