Шановні друзі!


Рудницький Копировать      Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Голова Новоград-Волинської районної ради

   Дмитро Рудницький

Останні новини

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ!

156644Від усього серця вітаємо Вас із Новим 2019 роком !
 
Для кожного з нас рік, що минув, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. 
Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Бажаємо щоб Новий - 2019 рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.
Нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
З найкращими побажаннями
Голова ради Дмитро Рудницький,
депутатський корпус і виконавчий апарат Новоград-Волинської районної ради

У НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

1Перспективний план розвитку району на 2019-2021 роки обговорили та затвердили на першому засіданні районної ради регіонального розвитку.
Основною темою стало питання децентралізації, як запоруки розвитку району. Голови Городницької та Брониківської територіальної громади,

Детальніше...

РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ НА НАСТУПНИЙ РІК ПРИЙНЯТО

1На вісімнадцятій сесії районної ради депутати одноголосно затвердили бюджет району на 2019 рік.
На початку сесії голова районної ради Дмитро Рудницький та голови постійних комісій районної ради Микола Іванюк, Ігор Михнюк, Юрій Скрипнюк та Віктор Федорук прозвітували перед присутніми про свою роботу.

Детальніше...

Реєстрація на сайті

Інформаційні банери

prezedent
VRU
KMU
VSU
DPS
Oblrada
ODA
novaelita
Ви тут: Головна Головна