Шановні друзі!


Рудницький Копировать      Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Голова Новоград-Волинської районної ради

   Дмитро Рудницький

Останні новини

19 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

1В Новоград-Волинській районній раді відбулось чергове 19 пленарне засідання ради сьомого скликання під головуванням Дмитра Рудницького.
На порядку денному сесії було 22 питання, які завдяки серйозній і відповідальній роботі постійних комісій народні обранці опрацювали за 2 години.

Детальніше...

У НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

113 березня, під головуваанням Миколи Іванюка та за участі голови районної ради Дмитра Рудницького, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Даниленко відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, комунальної власності, транспорту та зв'язку.

Детальніше...

Реєстрація на сайті

Інформаційні банери

prezedent
VRU
KMU
VSU
DPS
Oblrada
ODA
novaelita
Ви тут: Головна Головна