ФУТБОЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ" В ПИЛИПОВИЧАХ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу» об’єднав на Пилиповицькому шкільному стадіоні 11 команд навчальних закладів району.
Організаторам фестивалю, Житомирській обласній федерації футболу, та відмінній теплій осінній погоді вдалось провести гарне спортивне свято. Мета заходу: залучення до занять спортом дітей, пропаганда футболу та здорового способу життя серед учнівської молоді.
Розпочалося спортивне дійство з веселої розминки. Після цього школярі розташувалися групами на локаціях для участі в різноманітних футбольних іграх, вправах і конкурсах. Вони знайомились із найпростішими елементами футболу, правилами поведінки на стадіоні та основами здорового способу життя. Федерація футболу подарувала всім дітям і вчителям футбольний інвентар та екіпіровку.

Спонсором свята виступив депутат обласної ради Віктор Мельник. За його сприяння учасники отримали солодощі для підтримки спортивних сил.Усі учасники отримали велике задоволення та позитив від фестивалю й переконалися, що футбол — не проста гра, а спосіб життя, який об’єднує й надихає.

 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 4сесія ФУТБОЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ" В ПИЛИПОВИЧАХ