В ДЕНЬ ГЕРОЇВ – ЗГАДУЄМО БОРЦІВ ЗА СВОБОДУ УКРАЇНИ

5
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
"В День Героїв – згадуємо борців за свободу України. Сучасними героями для нас є, зокрема, Артем Абрамович, Ярослав Антонюк, Петро Барбух, що мужньо загинули в зоні АТО, захищаючи кордони країни. Тому на сесії районної ради депутати прийняли звернення про підтримку присвоєння звання "Герой України" посмертно для цих воїнів. І я особисто опікуюсь цим питанням.
На разі воно отримало підтримку в Житомирській обласній та міській радах і клопотання знаходиться на погоджені в Міністерстві оброни України" - розповів учасникам заходу до Дня Героя Дмитро Рудницький.
Голова районної ради Дмитро Рудницький разом із своїм заступником Зінаїдою Ляхович та першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Даниленко і працівниками, як символ пам’яті та поваги, поклали квіти до пам’ятних знаків Небесній сотні та загиблим учасникам АТО і Меморіалу пам’яті загиблим в антитерористичній операції на Сході країни.
Відвідали могилу загиблих воїнів УПА на Кам’янському кладовищі, де хвилиною мовчання та Гімном Україні у виконанні очільників, запрошених та школярів вшанували пам'ять борців.
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 4сесія В ДЕНЬ ГЕРОЇВ – ЗГАДУЄМО БОРЦІВ ЗА СВОБОДУ УКРАЇНИ