ШКОЛЯРІ ВІДВІДАЛИ МЕБЛЕВУ ТА ШВЕЙНУ ФАБРИКИ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Сьогодні, учні Великомолодьківської та Токарівської шкіл в рамках екскурсійної програми районної ради побували на ознайомчій екскурсії на меблевій фабриці «Мірт» та швейній фабриці «Леся», потужних виробників-експортерів.
Для учнів корисно та цікаво було побачити як організовано виробничі процеси, які спеціалісти залучені на виробництвах та користуються попитом на ринку праці. Менеджери підприємств розповіли про вимоги до професійного рівня працівників на різних посадах та їх соціальні гарантії.
Школярі були вражені високою технологічністю, автоматизацією та комп’ютеризацією виробничих ліній.
Традиційно другою частиною заходу стало знайомство із проектом районної ради «Програмою підтримки ініціатив молоді щодо реалізації проектів розвитку територіальних громад району», яку презентував голова районної ради Дмитро Рудницький. Дана програма дає можливість ініціативній молоді, що проживає в сільській місцевості втілювати в життя цікаві ідеї, що розвиватимуть та покращуватимуть рідне село.
Також під час зустрічі Дмитро Рудницький розповів про старт учнівського кінофестивалю «ЖУК» в 2018 році.
Втілила в життя екскурсійну програму підприємствами району заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович.
Висловлюємо щиру вдячність керівникам підприємств, які щоразу із задоволенням проводять екскурсійні програми, за можливість школярів долучитись до дорослого світу професій.
 
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 4сесія ШКОЛЯРІ ВІДВІДАЛИ МЕБЛЕВУ ТА ШВЕЙНУ ФАБРИКИ