НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

7
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
        За круглим столом обговорень щодо створення спроможних територіальних громад сьогодні об’єднались керівники району Дмитро Рудницький та Володимир Михнюк, очільник міста Віктор Весельський, депутати обласної ради Віктор Мельник, Олександр Ющенко, Степан Нусбаум, депутати районної ради, керівники сільськогосподарських підприємств району та сільські голови. До діалогу запросили
також Василя Невмержицького - директора Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування та Сергія Романовича - радника з децентралізації цього ж центру.
         Зі слів голови районної ради Дмитра Рудницького зрозуміло, що наразі створення ОТГ відбувається на основі перспективного плану, котрий затвердили в 2015 році. На сьогодні в Новоград-Волинському районі вже утворені 4 громади, до складу яких увійшли 1 селищна та 20 сільських рад. Метою заходу, як озвучив очільник, є встановлення конструктивного діалогу між учасниками, що матиме позитивні наслідки у створенні потенційних громад.
        Перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, який наголосив, що зваживши все у відкритому діалозі сільські голови повинні зорієнтуватись з напрямком руху на благо розвитку своїх громад.
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 4сесія НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД