ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

45521070 Копировать
         Якщо Ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України - найоптимальніший варіант здійснення Вашої мрії.     
      На військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 40 років, які пройшли професійно-психологічний відбір, не мають обмежень за станом здоров’я і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
 Громадяни України віком від 18 до 60 років, які не досягли граничного віку перебування в запасі, у разі настання особливого періоду можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на строк військової служби в календарному обчисленні.
Для громадян, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану та призначаються на посади, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію.
З 1 січня 2016 року збільшено розмір грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, – від 7000 грн. і більше у залежності від військового звання, посади та вислуги років.
  

Назва типової посади

З урахуванням підвищення

КОМАНДИР ВЗВОДУ
лейтенант

9 500

КОМАНДИР ВІДДІЛЕННЯ
мол. сержант

8 000

СТРІЛЕЦЬ
солдат

7 000

 
Додатково військовослужбовцям, які несуть службу на лінії бойового зіткнення, виплачувати грошову винагороду за участь в АТО у сумі 
4,200 гривень, в інших місцях дислокації в межах визначеної зони проведення воєнного конфлікту (антитерористичної операції) — 1200 гривень.
Виплата винагороди зберігається на час безперервного перебування на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я після отриманих під час безпосередньої участі у воєнних конфліктах чи АТО, інших заходах в умовах особливого періоду поранень (контузії, травми, каліцтва), психічних та поведінкових розладів.
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 22 сесія ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ