27 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОЙШЛА В ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ

1
2
3
4
5
6
7
8
В Новоград-Волинській районній раді відбулось чергове 27 пленарне засідання ради сьомого скликання під головуванням Зінаїди Ляхович. На порядку денному сесії було 27 питань, які завдяки серйозній і відповідальній роботі постійних комісій народні обранці опрацювали меньше ніж за 2 години.

Депутати заслухали про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури та Новоград-Волинського відділу поліції разом із керівником Олександром Башинським та представником вищевказаних структур.
Ознайомились зі звітом про виконання програми економічного та соціального розвитку за 2019 рік. Також внесли ряд змін до статутів та положень організацій райдержадміністрації, які пов’язані із перейменуванням та скороченням.
Ліквідували Новоград-Волинський районний будинок культури, а саме приміщення та штат, за домовленістю із Ярунським сільським головою, перейшли на утримання Ярунської сільської ради.
Внесли зміни регламенту щодо проведення сесій в режимі он-лайн, які зроблять можливими зустрічі народних обранців в режимі відео-конференції.
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 22 сесія 27 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ ПРОЙШЛА В ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ