КООРДИНАЦІЙНА РАДА: СТАН ТА ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В РАЙОНІ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Дмитро Рудницький, голова районної ради, ініціював координаційну раду, за підтримки Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування, де розглянули питання, які хвилюють сьогодні нашу громаду.
Шляхи та варіанти завершення реформи децентралізації влади у Новоград-Волинському районі та взагалі
на обласному рівні. Як реформується медицина в умовах децентралізації та на які нововведення слід чекати з наступного року в медицині. Нашумівший законопроект щодо земельної реформи в Україні та як місцеві аграрії сприймають можливий розпродаж землі. Ці питання зібрали в одному залі актив та лідерів району, керівників сільгосппідприємств.
Від представників аграрного бізнесу напрацьоване зверненя до ВРУ щодо введення можливих обмежень продажу землі на території України в руки іноземних інвесторів та покращення умов для місцевих аграріїв, які на їх думку потрібно врахувати в ході земельної реформи. Представив звернення Юрій Борецький, директор ТОВ «Агросоюз», депутат районної ради.
Василь Осадчук презентував позитивні зміни, що відбулись в Брониківській ОТГ, з моменту створення. Громада отримала можливість розпоряджатись власними коштами та самостійно визначати пріоритети її розвитку.
У ході діалогу між запрошеними, експертами та керівниками питання набули прозорості та розтлумачені важливі аспекти.
.

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 22 сесія КООРДИНАЦІЙНА РАДА: СТАН ТА ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В РАЙОНІ