19 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

1
2
3
4
5
6
7
8
В Новоград-Волинській районній раді відбулось чергове 19 пленарне засідання ради сьомого скликання під головуванням Дмитра Рудницького.
На порядку денному сесії було 22 питання, які завдяки серйозній і відповідальній роботі постійних комісій народні обранці опрацювали за 2 години.
Депутати обговорили результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури та Новоград-Волинського відділу поліції разом із керівниками даних структур Галиною Пилипчук та Олександром Вовченко.
Про результати виконання програми економічного та соціального розвитку та делегованих повноважень районною радою за 2018 рік розповів начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Володимир Каленський.
В ході сесії голова районної ради Дмитро Рудницький, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко разом із присутніми депутатами районної ради та головами громад привітали депутата обласної ради Віктора Мельник з відзнакою батальйону військової частини В2803 «За життя – на смерть».
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Рішення 22 сесія 19 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ